Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Prepaid, T-Mobile, Taryfy-Wybierz nowy wariant oferty na kartę w T-Mobile i zgarnij jeszcze więcej dodatkowych gigabajtów

Wybierz nowy wariant oferty na kartę w T-Mobile i zgarnij jeszcze więcej dodatkowych gigabajtów

Niech to, co dobre, trwa jak najdłużej – życzymy sobie tego nierzadko, gdy sytuacja jest dla nas korzystna. W T-Mobile na kartę takiego pozytywnego obrotu zdarzeń mogą być pewni klienci, którzy wybiorą najnowszy wariant oferty „Bez limitów”. W „Bez limitu L+” cyklicznie co 30 dni za 35 zł otrzymają bowiem nielimitowane usługi telekomunikacyjne, dostęp do treści wideo oraz komunikatorów bez limitów danych, a do tego paczkę 15 GB i 20 GB po doładowaniu. Oferta łączy się z promocją 1200 GB za darmo przez rok, którą ponownie przedłużamy.

Zapasu internetu nigdy za wiele – w końcu to z jego pomocą utrzymujemy kontakt z najbliższymi, zapewniamy sobie najlepszą rozrywkę, uczymy się i pracujemy. Dlatego dla klientów T-Mobile na kartę przygotowaliśmy najnowszy wariant oferty „Bez limitu L+”, w którym skorzystają oni z dużego pakietu internetu, a przy okazji – z promocji, która pozwoli im zgromadzić kolejne gigabajty. Dzięki temu będą mogli korzystać z pełni możliwości sieci w każdej sytuacji – i tak co 30 dni. Co dokładnie znalazło się w najnowszej propozycji?

 

wybierz nowy wariant oferty na karte w t mobile

 

Wszystko, czego potrzebujesz

Opcja „Bez limitu L+” to nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a dodatkowo 15 GB internetu oraz 20 GB po doładowaniu. To jednak nie koniec udogodnień, na które klienci mogą liczyć w pakiecie. Znajdą w nim również nielimitowany dostęp do komunikatorów (Viber, WhatsApp, Messenger) oraz treści wideo za sprawą usługi Supernet Video DVD. W aplikacji „Mój T-Mobile” łatwo aktywują zaś promocję, w ramach której otrzymają 1200 GB za darmo przez rok – pierwsze 100 GB w od razu po aktywacji promocji, a kolejne 11 pakietów (każdy po 100 GB) w dniu odnowienia oferty „Bez limitu L+”.

Do tego sporego zapasu internetu należy doliczyć gigabajty z promocji „GB po doładowaniu”, która działa od 1 października na nowych warunkach. W rezultacie, po zasileniu konta kwotą 35 zł, użytkownik zgarnie nie 15 GB jak dotychczas, a aż 20 GB do wykorzystania przez 30 dni.

Równolegle planowana jest kampania reklamowa promująca ofertę 1200 GB za darmo przez rok. W ramach działań w outdoorze znalazły się m.in. billboardy, citylighty oraz ekrany LED na uczelniach. Działania promocyjne będą prowadzone również w radio, internecie oraz w social mediach, na takich platformach jak YouTube oraz TikTok.

Więcej informacji na temat nowych ofert można znaleźć na stronie: t-mobile.pl/c/na-karte/pl.

Autor |2022-10-03T15:49:22+02:003 października 2022 16:00|Kategorie: Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Prepaid, T-Mobile, Taryfy|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.