Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Płatności, Raporty i prezentacje, Rynek, T-Mobile, Wydarzenia-Jedność Grupy Deutsche Telekom zaowocowała kilkudziesięcioma tysiącami darów dla potrzebujących w Ukrainie

Jedność Grupy Deutsche Telekom zaowocowała kilkudziesięcioma tysiącami darów dla potrzebujących w Ukrainie

Od lutego Europa stała się największym centrum humanitarnym dla osób spoza wschodniej granicy Polski, co zostało wywołane przez brutalną napaść Rosji na Ukrainę. Bardzo duża liczba Ukraińców i Ukrainek przyjechała do Polski, ale wielu zostało walczyć o swoją ojczyznę. Jako T-Mobile Polska postanowiliśmy mocniej zaangażować się w pomoc tym, którzy pozostali w ogniu walki. We współpracy z Polskim Centrum Pomocy Międzynarodowej zainicjowaliśmy projekt TERAZ JEDNOŚĆ MA ZNACZENIE. NOW UNITY MATTERS MORE, jednocząc tym samym zagraniczne oddziały grupy Deutsche Telekom we wspólną pomoc. W efekcie zebraliśmy kilkadziesiąt tysięcy darów, które w najbliższym czasie dotrą do najbardziej potrzebujących mieszkańców Charkowa i Krzemieńczukaw Ukrainie.

T-Mobile Polska wierzy, że małe gesty mają znaczenie i przy zaangażowaniu większej liczby osób można uczynić wiele dobrego. Zainicjowano więc akcję TERAZ JEDNOŚĆ MA ZNACZENIE. NOW UNITY MATTERS MORE, jednocząc spółki z Grupy Deutsche Telekom. Operator mógł liczyć na wsparcie oddziałów i pracowników w Niemczech, Austrii, Chorwacji, Macedonii i Czarnogóry.

 

– T-Mobile przeprowadziło zbiórkę rzeczy dla osób zamieszkujących obszar Charkowa i Krzemieńczuka. Zaangażowali się w nią i bardzo solidarnie odpowiedzieli pracownicy z Polski i zagranicy, za co bardzo dziękujemy, bo dostarczanie pomocy humanitarnej Ukrainie nie byłoby możliwe bez solidarności, zaangażowania i dużego wsparcia od pracowników biznesu dla Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej. Dzięki temu konkretna pomoc trafia do ludzi, którzy jej potrzebują – powiedziała Michalina Chachuła z Fundacji Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej.

 

W T-Mobile Polska zorganizowano zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy, takich jak opatrunki, bandaże oraz koce termiczne, które następnie przekazano Polskiemu Centrum Pomocy Międzynarodowej. Skupiliśmy się na pomocy dzieciom, pomocy medycznej oraz zapewniliśmy łączność. W inicjatywę zaangażowała się również firma UPS, która jako nasz partner, dostarczyła rzeczy z innych państw do Polski. W efekcie naszych działań kilkadziesiąt tysięcy darów dotarło do mieszkańców Charkowa i Krzemieńczuka – terenów szczególnie dotkniętych wojną.

 

– Dzięki solidarności grupy Deutsche Telekom możemy pomóc tym, którzy na co dzień mierzą się z dramatem wojny. Do mieszkańców ukraińskich miast dotkliwie potraktowanych przez wojnę, dotarło ponad 30 000 opatrunków i bandaży, 3 300 kocy termicznych, ponad 1 000 opakowań pieluch dla dzieci praz ponad 300 power banków. Bardzo dziękujemy wszystkim naszym pracownikom oraz pracownikom z zagranicznych oddziałów DT, którzy otworzyli swoje serca na pomoc potrzebującym – powiedziała Małgorzata Rybak-Dowżyk, Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej i CR w T‑Mobile Polska.

 

Podsumowanie zbiórki można obejrzeć tutaj: 

Autor |2022-07-18T14:34:22+02:0018 lipca 2022 16:00|Kategorie: Finanse, Newsy, Operatorzy, Płatności, Raporty i prezentacje, Rynek, T-Mobile, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.