Jesteś tutaj:-, Raporty i prezentacje, Rynek, Targi i konferencje, Wydarzenia-TCL zapowiada wystawę i konferencję prasową podczas międzynarodowych targów elektroniki IFA 2022

TCL zapowiada wystawę i konferencję prasową podczas międzynarodowych targów elektroniki IFA 2022

Producent zaprezentuje najnowsze osiągnięcia technologiczne w produkcji nowoczesnych ekranów, dużych telewizorów Mini LED QLED, a także pełną gamę oferowanych urządzeń.

TCL, jeden z największych na świecie producentów telewizorów i elektroniki użytkowej, już we wrześniu powróci na największe branżowe targi IFA 2022 w Berlinie, żeby zaprezentować najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w produkcji dużych telewizorów Mini LED QLED z pokazami na żywo i pełnym przeglądem oferowanych modeli.

W dniu 1 września TCL zorganizuje międzynarodową konferencję prasową poprzedzającą kilkudniowe targi, gdzie na stoisku o powierzchni ponad 2500 m2 zaprezentuje wyjątkowe produkty.

 

„Jesteśmy bardzo podekscytowani i dumni, że w tym roku wracamy na targi IFA 2022, mogąc być częścią dynamicznie rozwijającej się branży. Cieszymy że, że wraz z naszym nowym hasłem „Inspire Greatness” TCL nadal będzie inspirować ludzi i dzielić z nimi najlepsze chwile” – mówi Shaoyong Zhang, prezes TLC Electronics.

 

Na stoisku targowym goście będą mogli poznać wyjątkowe, piękne i nowoczesne ekrany TV, soundbary, akcesoria mobilne, a także urządzenia dla inteligentnego domu oraz najnowsze prototypy telewizorów. To będzie też wyjątkowa okazja, by doświadczyć działania inteligentnego systemu AI opartego na technologii deep-learning, który wynosi jakość obrazu na niespotykany dotąd poziom.

 

KONFERENCJA PRASOWA TCL – IFA 2022

 

Termin: 1 września 2022, godzina 14:00

Miejsce: Hala 21 B, MESSEDAMM BERLIN, NIEMCY (wejście przez letni ogród, między Halą 21 i 22)

Transmisja na żywoTCL Electronics on YouTube

 

Prelegenci:

Frédéric Langin, Vice President Sales and Marketing (TCL Europe)

Marek Maciejewski, Product Development Director (TCL Europe)

Olivier Semenoux, Head of Product Marketing and Go-To-Market Director (TCL Europe)

 

Twitter: @TCL_TV_Global

Facebook: @TCLElectronicsGlobal

Instagram: @tclelectronics

YouTube: TCL Electronics

 

TCL będzie obecny na targach IFA w dniach:

2-6 września 2022, Hala 21A, Messedamm Berlin, Niemcy

Autor |2022-07-18T18:38:01+02:0018 lipca 2022 17:00|Kategorie: Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Targi i konferencje, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.