Walentynkowa oferta od T-Mobile

Od 3 do 14 lutego T-Mobile przygotował dla swoich klientów wyjątkową ofertę na nielimitowany duet, w której za dwie umowy w taryfie Nielimitowanej L zapłacą 110 zł miesięcznie z rabatami. Dodatkowo użytkownicy otrzymują rabaty na urządzenia oraz pakiet Rozrywki Uwolnionej na dwa lata w prezencie.

 

„W T‑Mobile wiemy, że miłość ma znaczenie. I chociaż nic nie zastąpi prawdziwej bliskości i czasu spędzonego z ukochaną osobą, to miłość można okazywać na wiele sposobów. A ze specjalną walentynkową ofertą, dzięki której można zyskać dwie umowy w bardzo atrakcyjnej cenie i z mnóstwem dodatkowych usług, będzie to jeszcze prostsze! Za dwie umowy w taryfie Nielimitowanej L nasi klienci zapłacą 110 zł miesięcznie, oszczędzając tym samym aż 60 zł. Takie oferty tylko w T-Mobile”

 

oferta walentynkowa dla duetu 1920x960

 

Nielimitowany duet

Aby skorzystać z promocyjnej oferty można wybrać jeden z wariantów – zawrzeć dwie nowe umowy lub przedłużyć obecną i dodatkowo podpisać jedną nową umowę. W ramach tej oferty pierwsza umowa – w taryfie Nielimitowanej L – wynosi 65 zł miesięcznie (czyli o 20 zł miesięcznie taniej niż standardowa opłata), a na drugą umowę obowiązuje rabat „Korzyści dla domu” w wysokości 20 zł miesięcznie. Zatem za dwie umowy użytkownicy zapłacą łącznie 110 zł miesięcznie (po uwzględnieniu rabatu za zgody marketingowe w wysokości 2x 5 zł/mies. oraz za obsługę elektroniczna i terminową płatność 2x 5 zł/mies.).

A co znajdą w taryfie Nielimitowanej L? Oczywiście nielimitowany internet – bez limitu danych i bez limitu prędkości oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Wszystko dostępne w sieci 5G. Dodatkowo w prezencie klienci otrzymują Rozrywkę Uwolnioną na dwa lata zupełnie za darmo. Promocja łączy się też z rabatami na urządzenia na raty 0% – klient może otrzymać nawet do 700 z zniżki.

 

W parze zawsze raźniej

Dla tych, którzy szukają ciekawego pomysły na prezent walentynkowy, operator ma też kilka propozycji technologicznych. W ramach tej oferty promocyjnej dostępne są zestawy z prezentami – i tak na przykład do smartfona Samsung Galaxy A52S 5G dodaje słuchawki Samsung Galaxy Buds o wartości 659 zł. Ci, którzy zdecydują się na Samsung Galaxy S21FE 5G otrzymają w prezencie drugi smartfon – Samsung Galaxy A12 o wartości 749 zł. Zaś dla tych, którzy wolą bardziej aktywny tryb życia T-Mobile ma Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE wraz z zestawem Smart Home Sport 2 (inteligentna waga łazienkowa, Xiaomi Mi Body Composition Scale 2, słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Redmi Buds 3 Lite, opaska sportowa Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC) o wartości 499 zł.

Szczegółowe informacje o ofercie można znaleźć na stronie t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/oferta-nielimitowana?tab=duety.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile