Jesteś tutaj:-, Inne, Nawigacja, Newsy, Operatorzy, Orange, Promocje-Przetestuj Nawigację Orange

Przetestuj Nawigację Orange

Sporo podróżujesz po kraju? A może codziennie tracisz czas w miejskich korkach, szukając najszybszej drogi do domu? Wypróbuj Nawigację Orange. Za darmo, przez trzy miesiące.

 

„Zdanie klientów jest dla nas istotne. Chcemy ulepszać usługi Orange, kierując się ich opiniami. Dlatego postanowiliśmy udostępnić Nawigację Orange na trzy miesiące wybranej grupie klientów.”

 

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z Nawigacji? Podobnie, jak w poprzednich odsłonach kampanii #testujzOrange, na początek wypełnić formularz na stronie. Napisać kilka słów o sobie i o tym, dlaczego chce się testować Nawigację Orange.

W kolejnym kroku Orange wybierze testerów i udostępni im swoją usługę na 3 miesiące. Do zadań wybranych osób będzie należała ocena aplikacji. Co tydzień użytkownicy będą wykazywali opinię na temat wybranych funkcji Nawigacji.

Formularz i regulamin akcji znajdziecie na stronie: Testuj Nawigację Orange

Autor |2022-02-04T17:28:30+01:004 lutego 2022 17:30|Kategorie: Aplikacje, Inne, Nawigacja, Newsy, Operatorzy, Orange, Promocje|Tagi: , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Testowałem tę nawigację i ani jednego dobrego słowa nie można o niej powiedzieć, poza tym w czasach google maps i Waze-a pytanie, po co jest ten twór???

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.