Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Operatorzy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, T-Mobile, Telewizja, Wydarzenia-Supernet Video DVD na 5 dni w prezencie od T-Mobile

Supernet Video DVD na 5 dni w prezencie od T-Mobile

W najnowszej odsłonie „Happy Fridays” T-Mobile przygotował dla swoich klientów indywidualnych dostęp do usługi Supernet Video DVD na 5 dni, dzięki któremu można korzystać z aplikacji muzycznych, społecznościowych i serwisów wideo bez zużywania pakietu danych. Bonus można aktywować w aplikacji „Mój T‑Mobile” od 11 do 15 lutego.

Różnorodność programów dostępnych online może zaskakiwać – prawie codziennie pojawiają się nowe odcinki seriali, wywiadów, podcastów i vlogów. Do tego fani zimowych sportów mogą teraz bacznie śledzić Igrzyska Olimpijskie w Pekinie.

W T-Mobile wiemy, że dla naszych klientów liczy się tu i teraz, więc chcemy zapewnić im jeszcze większą swobodę w korzystaniu z serwisów wideo, dlatego tym razem dajemy im w prezencie dostęp do Supernet Video DVD bez limitu danych na 5 dni.

W ramach usługi Supernet Video DVD użytkownicy mają dostęp do takich popularnych aplikacji jak: YouTube, Netflix, Prime Video, Polsat Box Go, Player, Vod.pl, Filmy Google Play, Chili, TVP VOD, TVP SPORT HD, Stream TVP, TVP INFO, Wyborcza.pl, WP pilot, POLAND IN, TikTok, Twitch, HBO GO. Zatem w ramach akcji „Happy Fridays” klienci mogą skorzystać z dostępu do ogromnej bazy produkcji wideo – filmów i seriali, programów dokumentalnych, transmisji sportowych i wielu innych, nie zmniejszając swojego pakietu danych.

 

Oglądaj i słuchaj do woli

Aby aktywować usługę Supernet Video DVD za darmo, należy w dniach 11-15 lutego zalogować się do aplikacji „Mój T‑Mobile” i wybrać ten prezent. Usługa zostanie uruchomiona w ciągu 72 godzin od przyjęcia zlecenia.

Oferta dotyczy zarówno klientów abonamentowych T‑Mobile (T), jak i osób korzystających z oferty na kartę (GO!, Frii) lub MIX (Frii Mix). Użytkownicy mogą korzystać z usługi za darmo przez 5 dni od momentu aktywacji i cieszyć się z oglądania ulubionych seriali, czy słuchania ciekawych audiobooków bez zużywania posiadanego pakietu gigabajtów.

Więcej informacji o naszej cyklicznej akcji „Happy Fridays” można znaleźć na stronie: t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/happy-fridays.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.