Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, T-Mobile, Taryfy-Aż 130 GB na 30 dni za 30 zł dla klientów T-Mobile na kartę

Aż 130 GB na 30 dni za 30 zł dla klientów T-Mobile na kartę

Szybki internet mobilny to już nieodłączny element naszej codzienności. W drodze do pracy, podczas weekendowych wyjazdów, na zakupach czy nawet w trakcie spotkań ze znajomymi – praktycznie w każdej sytuacji korzystamy z dostępu do sieci. Operator doskonale wie, jak ważny dla klientów jest duży pakiet gigabajtów, dlatego od 29 września użytkownicy usług na kartę mogą śmigać w internecie z gigantyczną paczką aż 130 GB przez 30 dni.

Od kilku miesięcy T-Mobile jest liderem w rankingu internetu mobilnego, przeprowadzanym przez Speedtest.pl. Zajmuje pierwsze miejsce w kategorii średniej prędkości pobierania danych, która w sierpniu wynosiła 44,6 Mb/s. Odniósł również zwycięstwo w przypadku średniej prędkości wysyłania danych jako jedyny operator, przekraczając przy tym poziom 10 Mb/s – z wynikiem 10,2 Mb/s. Dlatego operator przygotował dla swoich klientów wyjątkową ofertę, w której mogą oni łącznie złapać aż 130 GB na 30 dni za jedyne 30 zł.

 

az 130 gb na 30 dni za 30 zl dla klientow t mobile na karte

 

Poczuj moc gigabajtów!

Co należy zrobić, aby skorzystać z nowej oferty? Obecni klienci T-Mobile na kartę w taryfie GO! powinni doładować konto za 30 zł w aplikacji Mój T-Mobile, zaś nowi użytkownicy – w dowolnym kanale doładowań w ciągu 30 dni od aktywacji startera. W ten sposób klienci otrzymają jednorazowy bonus 100 GB na 30 dni oraz 15 GB ekstra na 30 dni w ramach promocji „GB po doładowaniu”. Ponadto za środki z doładowania (30 zł) użytkownicy mogą aktywować ofertę cykliczną „Bez Limitu L”, na którą składają się paczka 15 GB, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, dostęp do usługi Supernet Video DVD. Tak gigantyczny pakiet zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników, którzy na co dzień są bardzo aktywni w sieci i potrzebują niezawodnego internetu mobilnego.

Jeśli klient ma poprzednią taryfę w T-Mobile na kartę, również może skorzystać z oferty – wystarczy, że zmieni ją na GO! (np. kodem *530*1#). Taka zmiana zostanie potwierdzona SMS-em. Następnie wystarczy doładować konto w aplikacji Mój T-Mobile za 30 zł i aktywować ofertę „Bez limitu L”. Co ważne, zmiana taryfy jest bezpłatna. Klient zachowuje zgromadzone środki z doładowań na swoim koncie, a usługi oraz promocje, z których aktualnie korzysta zostaną wyłączone.

Promocja trwa od 29 września do 31 grudnia, a promować ją będzie kampania w telewizji, w radio, online oraz w mediach społecznościowych. Kampanii promocyjnej będzie towarzyszyć poniższy spot.

 

Więcej informacji o ofercie można znaleźć na stronie: t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/130gb-na-karte.Autor |2021-09-29T12:12:40+01:0029 września 2021 12:30|Kategorie: Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, T-Mobile, Taryfy|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.