Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sony, Sprzęt, Wydarzenia-Sony powiększa ofertę słuchawek bezprzewodowych o dwa nowe modele: WF-C500 i WH-XB910N

Sony powiększa ofertę słuchawek bezprzewodowych o dwa nowe modele: WF-C500 i WH-XB910N

Kompaktowe, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki WF-C500 są przeznaczone do słuchania muzyki w ruchu i łączą wysoką jakość dźwięku z niespotykanymi możliwościami dostosowywania, łatwością obsługi, długim czasem pracy akumulatora oraz wodoodpornością

Bezprzewodowe słuchawki nauszne WH-XB910N z technologią EXTRA BASS™ i ulepszonym systemem redukcji hałasu pozwalają zanurzyć się w klubowym basie i zapewniają całodniową wygodę, kryształowo czysty dźwięk podczas rozmów i możliwość podłączenia dwóch urządzeń Firma Sony zapowiedziała wprowadzenie nowych słuchawek bezprzewodowych WF-C500 i WH-XB910N, dodatkowo ułatwiających słuchanie muzyki na swój sposób.

Najnowsze w pełni bezprzewodowe słuchawki WF-C500 będą idealne dla osób, które chcą zapomnieć o wszelkich kablach i słuchać muzyki w jeszcze lepszej jakości. Niespotykane możliwości dostosowywania dźwięku, zwarta konstrukcja, wygoda łączności Bluetooth®, wydajny akumulator i wodoodporna konstrukcja pozwolą nie rozstawać się z ulubionymi nagraniami.

Słuchawki nauszne WH-XB910N odtwarzają imponujący, klubowy bas, który wraz z udoskonalonym systemem redukcji hałasu przenosi słuchacza z domowego zacisza do ulubionych obiektów muzycznych.

WF-C500 — małe wymiary, pierwszorzędny dźwięk

WF C500 Black KV Large wresized w964

WF C500

 

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne WF-C500 mają kompaktową konstrukcję i dobrze pasują do uszu. Mimo małych wymiarów odznaczają się wysoką jakością dźwięku. Zapewnia ją między innymi dzięki system DSEE (Digital Sound Enhancement Engine), który zwiększa autentyzm brzmienia, przywracając wytłumione dźwięki i wysokie częstotliwości.

Aby elektryzujący pop, dudniący rap i inne gatunki brzmiały jeszcze lepiej, można skorzystać z funkcji korektora w aplikacji „Sony | Headphones Connect”. Funkcja ta pozwala słuchaczowi wybierać różne fabrycznie zaprogramowane ustawienia brzmienia i gatunków muzycznych, a także tworzyć i zapisywać własne.

 

Przede wszystkim komfort

Słuchawki WF-C500 są małe, lekkie i dobrze dopasowane do uszu, dlatego zawsze można mieć je przy sobie. Wygodne, przyjemne w noszeniu, zaokrąglone obudowy tworzą warunki do komfortowego słuchania muzyki. Nowo zaprojektowana, ergonomiczna powierzchnia słuchawek poprawia ich stabilność.

 

Снимок экрана 2021 09 29 в 13.31.27

sony.pl

 

Nieduże, stylowe etui

Do przechowywania i ładowania słuchawek WF-C500 służy miniaturowe, cylindryczne etui. Swobodnie zmieści się ono w torbie lub kieszeni, więc nie musisz rozstawać się ze słuchawkami. Przezroczyste wieczko z fakturą przypominającą mleczne szkło nadaje etui stylowy, luksusowy wygląd.

 

Komfort podczas słuchania

Projektanci słuchawek WF-C500 dołożyli starań, by codzienne słuchanie było całkowicie bezproblemowe. Przyciski funkcji służą nie tylko do włączania i zatrzymywania odtwarzania, zmieniania utworów i regulacji głośności — pozwalają też aktywować asystenta głosowego Google lub Siri, by odbierać telefony bez sięgania po smartfon.

Jedno naciśnięcie przycisku wystarcza również do włączenia preferowanego asystenta głosowego w celu uzyskania wskazówek dojazdu, odtwarzania muzyki lub wysyłania wiadomości. Wbudowany mikrofon o wysokiej jakości pozwala swobodnie rozmawiać przez telefon i zapewnia jeszcze wyraźniejszy dźwięk.

 

Idealne do zabrania ze sobą

Słuchawki WF-C500 mogą pracować na akumulatorze przez 10 godzin, są zatem idealne dla osób pozostających w ciągłym ruchu. Dzięki poręcznemu etui z funkcją ładowania łączny czas pracy wynosi do 20 godzin. W razie potrzeby można skorzystać z funkcji szybkiego ładowania i w ciągu 10 minut uzyskać zapas energii nawet na kolejną godzinę słuchania.

Stopień ochrony przed wodą IPX4 to świadectwo, że słuchawki WF-C500 są odporne na pot i pryskającą wodę, więc można ich używać w każdych warunkach.

Słuchawki WF-C500 świetnie sprawdzają się podczas równoczesnego zajmowania się kilkoma sprawami. Aby móc nie tylko słuchać muzyki, lecz także z kimś porozmawiać, można wyjąć z etui tylko jedną słuchawkę i używać jej w zwykły sposób.

Aby użytkownik mógł pozostawać sam na sam ze swoją muzyką, słuchawki są wyposażone w stabilne i niezawodne łącze Bluetooth®, zapewniające ciągłość i bezproblemową transmisję dźwięku. Mikroukład Bluetooth® przesyła sygnał do obu słuchawek równocześnie, a zoptymalizowana konstrukcja anteny przyczynia się do dalszego polepszenia wrażeń. Dzięki małemu opóźnieniu dźwięku przyjemniej ogląda się filmy.

WH-XB910N — zabawa w każdym miejscu przy akompaniamencie klubowego basu

WH XB910N Black insitu Large wresized w964

WH XB910N

 

Słuchawki nauszne WH-XB910N wyróżniają się wyjątkową jakością basu i lepszym działaniem systemu redukcji hałasu. Dzięki technologii EXTRA BASS™ odtwarzają niezwykle głęboki, dynamiczny dźwięk, przez co tworzą klimat festiwalu muzycznego lub klubu. Specjalny kanał basowy w obudowie słuchawki oraz zwiększona szczelność przestrzeni między przetwornikiem akustycznym a błoną bębenkową pozwalają precyzyjnie oddać rytm utworu. Nie wpływa to jednak na klarowność wokali, dzięki czemu wszystko brzmi tak, jak na koncertach ulubionych wykonawców.

Technologia dwóch czujników hałasu w słuchawkach WH-XB910N przenosi cyfrową redukcję hałasu na nowy poziom i pozwala całkowicie odciąć się od otaczającego świata.

 

Kryształowo czyste rozmowy

Aby zapewnić czystość i dokładność głosu podczas rozmów telefonicznych, słuchawki WH-XB910N są wyposażone w technologię Precise Voice Pickup z dwoma wbudowanymi mikrofonami i zaawansowanym przetwarzaniem sygnału audio.

 

Zastrzyk energii podczas słuchania

W słuchawkach WH-XB910N zastosowano system DSEE (Digital Sound Enhancement Engine), który nadaje utworom brzmienie zbliżone do pierwotnego nagrania. Użytkownik może również dostosowywać dźwięk do własnych upodobań za pomocą funkcji korektora w aplikacji „Sony | Headphones Connect”.

W słuchawki WH-XB910N wbudowane są dwa mikrofony. Pozwalają one przechwycić więcej dźwięków z zewnątrz, a w rezultacie zapewnić naturalne wrażenie i kontakt z otoczeniem. Aplikacja „Sony | Headphones Connect” zapewnia nawet kontrolę nad poziomem słyszalności dźwięków otoczenia. Oznacza to, że niepożądane dźwięki po prostu nie zostaną wpuszczone na imprezę.

 

Снимок экрана 2021 09 29 в 13.32.14

sony.pl

 

Więcej przyjemności ze słuchania

Dostosowanie działania słuchawek WH-XB910N do własnych oczekiwań ułatwiają inteligentne funkcje. Jedną z nich jest Adaptive Sound Control. Funkcja ta wykrywa, gdzie jest i co robi użytkownik, po czym koryguje ustawienia dźwięków otoczenia i tworzy idealne warunki do słuchania — zarówno w tłumie, jak i cichym pokoju.

Funkcja Adaptive Sound Control może nawet rozpoznawać często odwiedzane miejsca, takie jak biuro, siłownia czy ulubiona kawiarnia, i dostosowywać dźwięk do otoczenia.

 

Wydajny akumulator

Słuchawki WH-XB910N mogą pracować bez ładowania nawet przez 30 godzin, mają więc zapas energii na długie wyprawy samochodowe i festiwalowe weekendy. A gdy akumulator jest już bliski wyczerpania, 10-minutowe ładowanie za pomocą opcjonalnego zasilacza sieciowego umożliwi słuchanie przez kolejne 4,5 godziny.

Słuchawki WH-XB910N mają też funkcję połączenia wielopunktowego, dzięki której mogą być połączone z dwoma urządzeniami Bluetooth® równocześnie. Oznacza to, że gdy zadzwoni telefon, automatycznie zostanie on wybrany jako źródło dźwięku. Do przełączenia aktywnego urządzenia potrzebne jest tylko naciśnięcie przycisku.

Użytkownik słuchawek WH-XB910N ma w zasięgu ręki wszystkie potrzebne funkcje. Dotykając panelu z boku słuchawek lub przesuwając po nim palcem, może zmieniać utwory, regulować głośność, odbierać telefony lub inicjować połączenia. Aby szybko odzyskać kontakt z otoczeniem, wystarczy położyć dłoń na obudowie słuchawki — spowoduje to natychmiastowe przepuszczenie dźwięków otoczenia.

Słuchawki WH-XB910N są zgodne z Asystentem Google i asystentem Alexa, co pomaga wykonywać codzienne prace z wolnymi rękami. Można więc rozmawiać ze znajomymi, znajdywać informacje, słuchać muzyki, ustawiać przypomnienia i używać wielu innych funkcji.

 

Muzyka i wygoda przez cały dzień

Słuchawki WH-XB910N będą miłym elementem podróży. Ich miękkie, owalne nauszniki są tak wygodne, że można w nich bez przerwy słuchać muzyki i oglądać filmy i telewizję. Tę maksymalną wygodę noszenia uzyskano poprzez połączenie syntetycznej skóry i poliuretanu z optymalną budową i wymiarami nausznika.

Atutem słuchawek WH-XB910N jest także poręczna, ułatwiająca przenoszenie konstrukcja z obracanymi do wewnątrz nausznikami. Dzięki niej słuchawki mieszczą się w niewielkim, wytrzymałym etui, w którym znajduje się także kabel do podłączenia przewodowego.

 

Fast Pair i Swift Pair

Słuchawki WF-C500 i WH-XB910N są zgodne z funkcją Google Fast Pair, służącą do szybkiego i wygodnego parowania z urządzeniami z systemem Android. Z kolei funkcja Swift Pair pozwala szybko sparować słuchawki z komputerem z Windows 10 przez łącze Bluetooth®.

 

W otoczeniu dźwięków z 360 Reality Audio

Słuchawki WF-C500 i WH-XB910N umożliwiają odtwarzanie utworów 360 Reality Audio z uwzględnieniem kształtu i wielkości ucha słuchacza. 360 Reality Audio pozwala czuć się jak na koncercie lub słyszeć muzykę tak, jak uczestnicy sesji nagraniowej ulubionego wykonawcy.

 

W trosce o zrównoważony rozwój

Projektanci słuchawek WF-C500 i WH-XB910N zadbali nie tylko o stylowy wygląd, lecz także środowisko naturalne. Opakowania obu modeli w ogóle nie zawierają plastiku, stanowiąc świadectwo, że firma Sony stara się ograniczać wpływ swoich produktów i działań na środowisko naturalne.

 

Dostępność

Słuchawki WF-C500 będą dostępne w kolorze czarnym, białym, miętowym i koralowym. Do sprzedaży trafią w październiku 2021 r.

Słuchawki WH-XB910N będzie można nabyć od października 2021 r. W ofercie znajdą się dwie odmiany kolorystyczne, czarna i niebieska.

 

Dane techniczne produktów znajdują się pod adresami:

  • sony.pl/electronics/truly-wireless/wf-c500
  • sony.pl/electronics/sluchawki-palak-na-glowe/wh-xb910n


Autor |2021-09-29T13:33:21+01:0029 września 2021 14:10|Kategorie: Muzyka, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sony, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Michał 29 września 2021 w 19:36 - Odpowiedz

    Te WF-C500 prezentują się naprawdę super ze swoim minimalistycznym rozmiarem i ciekawymi parametrami dźwiękowymi. Ciekawe jaka będzie cena w pierwszych miesiącach 😉

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.