To ogromny krok dla kierowców podróżujących po Polsce i Europie. Od teraz użytkownicy kamer NAVITEL z wbudowanym GPS i modułem Wi-Fi mogą korzystać z cyklicznie aktualizowanej bazy fotoradarów stacjonarnych dla całej Europy — niezależnie od aktualizacji firmware’u urządzenia.

Nowa aktualizacja aplikacji NAVITEL DVR Center 5.8.1 wprowadza:
- cykliczne aktualizacje bazy fotoradarów dla całej Europy
- pobieranie aktualizacji w tle
- możliwość aktualizacji tylko przez Wi-Fi
- odświeżony i bardziej przejrzysty interfejs
- szybszy dostęp do najnowszych danych drogowych

Dzięki współpracy z SCDB.info baza jest stale rozwijana i regularnie aktualizowana, aby kierowcy mieli dostęp do możliwie najbardziej aktualnych informacji podczas podróży po Europie. 🌍
„Nawet doskonałe urządzenie bez aktualizacji software’u po jakimś czasie od premiery traci swoją funkcjonalność. Dlatego oddajemy w ręce użytkowników naszych wideorejestratorów nową funkcję, dzięki której baza fotoradarów stacjonarnych w całej Europie będzie aktualizowana regularnie i dostępna do pobrania”— powiedział Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.
Zostaw komentarz