Jesteś tutaj:-, Bezpieczeństwo, Inne, Newsy, Operatorzy, Promocje, T-Mobile-Bezpłatny 30-dniowy dostęp do usługi „Gdzie Jest Dziecko” od T-Mobile

Bezpłatny 30-dniowy dostęp do usługi „Gdzie Jest Dziecko” od T-Mobile

W tłumie na festiwalu, wśród parawanów na plaży czy w lesie na kempingu łatwo stracić z oczu naszych bliskich. Dlatego T-Mobile daje swoim użytkownikom superMOC, dzięki której staną się rodzinnymi strażnikami bezpieczeństwa. W ramach „Happy Fridays” operator przygotował bezpłatny, 30-dniowy dostęp do usługi „Gdzie Jest Dziecko”, dzięki której będą mogli szybko zlokalizować zarówno najmłodszych, jak i starszych członków rodziny. Prezent można aktywować w aplikacji „Mój T-Mobile” od 30 lipca do 1 sierpnia.

Półkolonie, festyny, festiwale, place zabaw, miejskie parki wodne – to tylko nielicznie miejsca, gdzie zarówno młodzież, jak i dorośli chętnie spędzają wakacyjny czas. Kiedy przez kilka godzin nie można skontaktować się telefonicznie z bliską osobą, trudno zorientować się, czy np. nasza pociecha przebywa jeszcze w danym miejscu, czy wybrała się z przyjaciółmi na lody. W takich sytuacjach szczególnie mocno uruchamia się wyobraźnia stroskanego rodzica. Dlatego w ramach „Happy Fridays” klienci indywidualni T-Mobile będą mogli aktywować usługę „Gdzie Jest Dziecko” i mieć spokojniejszą głowę przez kolejny letni miesiąc. Dzięki temu użytkownicy zyskają możliwość bezpłatnego korzystania z usług lokalizacyjnych oraz dostępu do nielimitowanej liczby lokalizacji telefonów swoich bliskich. Pozwoli im to także sprawdzać liczbę stref lokalizacyjnych i ich historię. Wyciszony telefon w plecaku dziecka lub w torebce żony nie będzie stanowił już powodów do rodzinnych nieporozumień.

 

odbierz bezplatny 30 dniowy dostep do uslugi gdzie jest dziecko od t mobile

 

Włącz promocyjną usługę i bądź spokojny o swoją pociechę

Aby aktywować darmowy, 30-dniowy dostęp do usługi „Gdzie Jest Dziecko”, należy zalogować się w dniach od 30 lipca do 1 sierpnia do aplikacji „Mój T-Mobile i tam wybrać bonus. Po upływie 30 dni, jeśli klient nie zrezygnuje z pakietu promocyjnego, przedłuży się on automatycznie i zostanie pobrana opłata za 7-dniowy dostęp w wysokości 6,15 zł.

Akcja skierowana jest do klientów abonamentowych T-Mobile, a także osób posiadających ofertę MIX lub na kartę, którzy nie korzystali z usługi „Gdzie Jest Dziecko” i obecnych użytkowników „Pakietu Cyklicznego Standard”.

Dezaktywacja usługi możliwa jest w dowolnym momencie poprzez wysłanie bezpłatnej wiadomość SMS o treści „GJDP ANULUJ” pod numer 8082. Można tego dokonać także bezpośrednio w usłudze lub wysyłając informację na adres e-mail: pomoc@gdziejestdziecko.pl.Autor |2021-07-29T16:02:51+02:0029 lipca 2021 16:05|Kategorie: Aplikacje, Bezpieczeństwo, Inne, Newsy, Operatorzy, Promocje, T-Mobile|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.