Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Operatorzy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, T-Mobile, Wydarzenia-KONTEL dystrybutorem rozwiązań PrioCom – łączności krytycznej 4G

KONTEL dystrybutorem rozwiązań PrioCom – łączności krytycznej 4G

Na mocy podpisanej umowy dystrybucyjnej firma KONTEL, wiodący importer i VAD w obszarze systemów telekomunikacyjnych dla firm i instytucji,  będzie odpowiadała za budowanie kanału sprzedaży rozwiązań i usług łączności krytycznej marki PrioCom, bazującej na infrastrukturze operatora sieci T-Mobile.

Firma PrioCom uruchomiła unikalną, kompleksową i niezawodną usługę push-to-talk (PTT) z gwarantowanym priorytetem w sieci 4G T-Mobile, która charakteryzuje się najwyższą średnią prędkością transmisji danych i pokryciem całego kraju*. Rozwiązanie dostępne jest w Polsce oraz Europie na bazie umów roamingowych. Jakość usług oznacza, że ​​usługa Push-to-Talk jest bezpośrednio zintegrowana z siecią T-Mobile, stowarzyszoną z Deutsche Telekom, zapewniając niezawodną i szybką, najnowocześniejszą i opartą na standardach 3GPP komunikację grupową. Priorytet oznacza, że w przypadku przeciążenia łączy użytkownicy PrioCom mają pierwszeństwo przed innymi użytkownikami tej samej sieci. Ma to kluczowe znaczenie w newralgicznych sektorach gospodarki, takich jak przemysł, budownictwo, służba zdrowia, transport i logistyka czy ochrona mienia i eventów masowych. Użytkownicy usługi push-to-talk mają do dyspozycji wytrzymałe, solidne smartfony z systemem Android o wyglądzie profesjonalnego dwukierunkowego radia.

priocom push to talk

Innowacyjna usługa end-to-end firmy PrioCom stanowi uzupełnienie portfolio KONTEL, na które składają się rozwiązania chmurowe dla telefonii stacjonarnej, bezprzewodowej i komórkowej, systemy audio i wideokonferencyjne, zestawy słuchawkowe oraz różnorodne systemy łączności. Poszerzenie oferty o rozwiązania PrioCom jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie klientów KONTEL na krytyczną łączność z gwarantowanym priorytetem w sieci 4G, jako alternatywa dla tradycyjnych analogowych i cyfrowych systemów radiowych.

Autor |2020-09-14T12:17:01+02:0014 września 2020 12:30|Kategorie: Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, T-Mobile, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.