Jesteś tutaj:-, Operatorzy, T-Mobile-Darmowe 5 GB w aplikacji „Mój T-Mobile”

Darmowe 5 GB w aplikacji „Mój T-Mobile”

Internet mobilny, zwłaszcza w ostatnich tygodniach, stał się sprzymierzeńcem wielu codziennych czynności. Jest on pomocny przy zawodowych obowiązkach, na przykład wideokonferencjach z kolegami z pracy, ale ułatwia także małe przyjemności, jak oglądanie seriali czy wykonywanie treningów z odpowiednimi aplikacjami. DlategoT‑Mobile po raz kolejny przygotował dla swoich użytkowników darmową paczkę 5 GB, które mogą się szczególnie przydać na przedłużony, czerwcowy weekend.

Pakiet, dostępny w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays, jest skierowany do zarówno dla klientów korzystających z abonamentu w T-Mobile, jak i dla użytkowników ofert MIX oraz na kartę. Bonusowa paczka danych będzie czekać na zainteresowanych w aplikacji „MójT‑Mobile” przez cały weekend – od piątku 12 czerwca do niedzieli 14 czerwca do końca dnia. Aktywacja jest bardzo prosta – po zleceniu uruchomienia pakietu, w ciągu 72 godzin klient otrzyma potwierdzenie przyznania bezpłatnych gigabajtów. Osoby zainteresowane bonusem mogą również odebrać darmowe gigabajty, wysyłając SMS o treści HF na bezpłatny numer 80800.

Abonenci operatora mogą korzystać z dodatkowych gigabajtów do momentu wystawienia kolejnej faktury, zaś klienci ofert na kartę oraz MIX przez tydzień.

Źródło:
t-mobile


Autor |2020-06-10T15:40:34+02:0010 czerwca 2020 15:05|Kategorie: Newsy, Operatorzy, T-Mobile|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.