Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Rynek, Samsung, Sprzęt, T-Mobile, Taryfy, Taryfy komórkowe, Telefony, Top7-T‑Mobile rozpoczyna kampanię świąteczną
lenovo yoga top

T‑Mobile rozpoczyna kampanię świąteczną

Nowi i obecni klienci T‑Mobile również mogą poczuć magię świąt, bo właśnie startuje kampania świąteczna operatora w dwóch odsłonach. W pierwszej z nich T‑Mobile podkreśla, jak ważna w okresie świątecznym jest możliwość kontaktu z najbliższymi. W drugiej klienci mogą zapoznać się z wyjątkową ofertą produktową z olbrzymimi obniżkami cen urządzeń.

T Mobile oferta świąteczna 2019 Samsung A50

Największą wartością świąt jest możliwość spędzenia ich w gronie najbliższych, niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Dlatego też T‑Mobile w swojej kampanii skupia się na zaletach niezawodnej sieci, która zapewnia bliskość rodziny (nawet na odległość) w tym wyjątkowym okresie. W pierwszym ze spotów widzimy więc mężczyznę, który ze względu na obowiązki zawodowe, nie może rozpocząć wspólnego świętowania z rodziną. Co gorsza, z powodu braku dostępu do sieci, nie może się z nimi nawet skontaktować. Z pomocą przychodzi jednak rezolutna dziewczynka, która użycza mu telefon działający w sieci T‑Mobile. Dzięki temu mężczyźnie udaje się porozmawiać z bliskimi w tym wyjątkowym momencie. Spot kończy się informacjami o nagrodach potwierdzających wysoką jakość sieci i szybkości internetu mobilnego u magentowego operatora.

Drugi spot prezentuje inny, świąteczny scenariusz. W spocie widzimy rodzinę przyjmującą kolędników, która – poprzez smartfon i wideo rozmowę – włącza do kolędowania również ciocię. W ten sposób nowoczesne technologie zbliżają ludzi i umożliwiają wspólne celebrowanie świątecznych chwil. Reklama promuje najlepszą ofertę na rynku: smartfon Samsung Galaxy S10e z gigapaczką internetu już za 1 zł – ponad 800 zł taniej. W kolejnym spocie promującym ofertę świąteczną widzimy Samsung Galaxy A50 również z gigapaczką internetu, także już za 1 zł – ponad 600 zł taniej.

T Mobile oferta świąteczna 2019 Samsung S10e

 

 

 

 Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.