Amazon Prime Video w ofercie T‑Mobile

Jako pierwszy spośród polskich operatorów T‑Mobile wprowadza do swojej oferty usługę Amazon Prime Video. To kolejna platforma wideo, którą operator włącza do starannie wyselekcjonowanej oferty rozrywkowej, rozwijając podejście oferowania klientom nie wszystkiego, co dostępne, ale tego, co najlepsze. T‑Mobile udostępni aplikację Prime Video również na swoim dekoderze. Usługa jest dostępna od 2 października 2019 roku.

T‑Mobile rozszerza wachlarz rozrywki oferowanej w ramach ofert konwergentnych. Z początkiem października obecni i nowi klienci Magenty 1 lub innych usług mobilnych abonenci będą mogli subskrybować Amazon Prime Video i płacić za tę usługę na jednym rachunku T‑Mobile. Klienci będą mogli skorzystać z 7-dniowego okresu promocyjnego, a po aktywacji usługi uzyskać dostęp do Prime Video również za pośrednictwem dekodera T‑Mobile.

 

Konsekwentnie rozwijamy naszą ofertę konwergentną o starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości. Decyzja o włączeniu Amazon Prime Video do naszej oferty była naturalną konsekwencją takiego podejścia. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że to właśnie T‑Mobile jako pierwszy operator w Polsce będzie zapewniał klientom dostęp do pełnej doskonałych produkcji biblioteki Amazon Prime Video” – powiedział Frederic Perron, Członek Zarządu ds. rynku prywatnego w T‑Mobile Polska.

 

Klienci T‑Mobile będą mogli na bieżąco śledzić losy bohaterów produkcji Amazon Originals takich jak „Carnival Row”, „Tom Clancy’s Jack Ryan”, „The Grand Tour”, czy „The Boys”, kupując Amazon Prime Video jako usługę dodaną. Miesięczny koszt dostępu do platformy to 13 zł, które zostaną dodane do zbiorczego rachunku za usługi T‑Mobile.

 

Amazon Prime Video 1

 

Operator planuje również stworzenie szerokiej gamy pakietów łączących Amazon Prime Video z innymi usługami telekomunikacyjnymi i rozrywkowymi. Nowa oferta wpisuje się w długofalową strategię firmy, w ramach której T‑Mobile będzie oferował klientom coraz szerszy zakres usług, ze szczególnym nastawieniem na rozwój produktów dla domu.

Wraz z dołączeniem do oferty treści wideo nowego partnera, T‑Mobile zadbał również o nowy interfejs swojego dekodera. Odświeżony panel użytkownika zapewnia bardziej intuicyjny dostęp do usług telewizyjnych i wideo, w tym Amazon Prime Video, Netflix, YouTube, platformy IPLA z kanałami telewizyjnymi oraz unikalny pakiet sportowy z IPLA SPORT i IPLA ELEVEN SPORTS. Odświeżone menu zawiera również nowe zakładki tematyczne takie jak „Sport” czy „Filmy i seriale”. Klienci, którzy już zakupili urządzenie, jeszcze w październiku otrzymają informację o dostępnej aktualizacji urządzenia.

Amazon Prime Video

Dekoder, wykorzystujący Android TV oraz technologię 4K HDR z realistyczną głębią i bogactwem kolorów, zapewnia najwyższą jakość obrazu i dźwięku. Urządzenie może łączyć się z internetem poprzez Wi-Fi i obsługuje polecenia głosowe do uruchomiania aplikacji oraz wyszukiwania treści.

Więcej informacji o ofercie można znaleźć na stronie: t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/rozrywkaAutor |2019-10-03T06:36:34+01:003 października 2019 06:36|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Oprogramowanie, Rozrywka, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, T-Mobile, Telewizja, Top7|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Pear 3 października 2019 w 14:17 - Odpowiedz

    Czytałem gdzieś że Amazon serio stawia na jakość produkcji i to jest u nich na platformie jest bardzo ciekawe. Zależy co kto lubi, bo ja mam Netflixa. Fajnie, że t-mobile wprowadza to do oferty to będzie łatwiej skorzystać.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.