NotiOne go – mini lokalizator dla zabieganych

Ze względu na mały rozmiar i uniwersalne mocowanie, ten sprytny mini lokalizator zabezpieczy w zasadzie wszystko. Począwszy od kluczy, poprzez portfel, laptopa, dziecko, seniora, psa lub kota, na samochodzie kończąc.

NotiOne go – mini lokalizator dla zabieganych

 

Co ciekawe, pomimo że mini lokalizator notiOne działa w oparciu o technologię Bluetooth, potrafi namierzyć zgubę nie tylko pod kanapą w Twoim mieszkaniu, ale też na drugim końcu Polski. Jak to możliwe? Przekazywanie sygnału na dalekie odległości jest możliwe dzięki ponad 1,5 mln telefonów pośredniczących. Odbierają one sygnał z notione i przekazują go automatycznie na telefon właściciela. Aplikacja, w której wyświetlają się informacje o zgubie, jest całkowicie darmowa i bardzo prosta w obsłudze.

NotiOne go – mini lokalizator dla zabieganych

Prócz ergonomicznego kształtu, wyposażony jest w  głośny dźwięk, trwałe mocowanie oraz baterię wytrzymującą ponad rok ciągłej pracy. Możesz przymocować go do tego, czego najczęściej szukasz: kluczy, pilota TV, czy portfela. Możesz również przypiąć swojemu psu do obroży, lub zabezpieczyć dziecko i przedmioty, które do niego należą. Producenci deklarują jednak, że notiOne najczęściej wykorzystywany jest jako lokalizator zarówno kluczyków samochodowych, jak i samego pojazdu. W związku z tym, że statystyczny użytkownik notiOne posiada zazwyczaj kilka urządzeń, wprowadzono możliwość wygodnego podpięcia nieograniczonej liczby lokalizatorów do jednego konta aplikacji. Tym sposobem możesz mieć w jednym miejscu pod kontrolą wszystko, co dla Ciebie cenne.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.