Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Promocje, T-Mobile, Taryfy, Top7-T-Mobile Mix – na siłę ludziom zmienia taryfy i cenniki w Mix

T-Mobile Mix – na siłę ludziom zmienia taryfy i cenniki w Mix

T-Mobile Polska informuje, że od dnia 08.08.2018 r dokonuje zmiany w cenniku Abonentów Mix polegającej na obniżce ceny w drodze przeniesienia na nowy cennik taryfy „T-Mobile Mix w T-Mobile Mix”. Zmiana w Umowach systemu Mix wykonywanych w oparciu o taryfę „Era Fun” nastąpi z dniem 14.08.2018r.

Zmiana warunków polega wyłącznie na wskazanej obniżce. Abonenci Mix w przypadku braku jej akceptacji, mogą wypowiedzieć Umowę objętą niniejszą propozycją zmiany do dnia wejścia zmiany w życie – w trybie i na warunkach przewidzianych postanowieniami tej umowy. Ponieważ zmiana dotyczy wyłącznie Umów obowiązujących na czas nieoznaczony, T-Mobile nie ma prawa w sytuacji takiego wypowiedzenia wystąpić z roszczeniem wobec Abonenta Mix.

Zmiana w Umowach systemu Mix wykonywanych w oparciu o taryfę „T-Mobile Mix w T-Mobile Mix” nastąpi z dniem 08.08.2018 i będzie następująca:

Dokumenty wykreślane z Umowy Treść zmian Dokument wprowadzany do Umowy
„Załącznik cenowy taryfy T-Mobile Mix w T-Mobile Mix” „Załącznik cenowy taryfy T-Mobile Mix w T-Mobile Mix” „Cennik taryfy Frii Mix 2/I”
„Cennik doładowań dla Abonentów T-Mobile Mix” „Cennik doładowań dla Abonentów T-Mobile Mix”
„Cennik numery premium dla Abonentów T-Mobile Mix” „Cennik numery premium dla Abonentów T-Mobile Mix”
„Cennik połączenia z numerami 39 dla Abonentów T-Mobile Mix” „Cennik połączenia z numerami 39 dla Abonentów T-Mobile Mix”
„Cennik przeniesienie numeru telefonu z sieci Operatora dla Abonentów T-Mobile Mix” „Cennik przeniesienie numeru telefonu z sieci Operatora dla Abonentów T-Mobile Mix”
„Cennik blokad specjalnych dla usług o podwyższonej opłacie” „Cennik blokad specjalnych dla usług o podwyższonej opłacie”
„Cennik całkowita blokada usług o podwyższonej opłacie dla abonentów operatora w tym użytkowników usług w systemie przedpłaconym (na kartę)” „Cennik całkowita blokada usług o podwyższonej opłacie dla abonentów operatora w tym użytkowników usług w systemie przedpłaconym (na kartę)”

Zmiana w Umowach systemu Mix wykonywanych w oparciu o taryfę „Era Fun” nastąpi z dniem 14.08.2018 i będzie następująca:

Dokumenty wykreślane z Umowy Treść zmian Dokument wprowadzany do Umowy
„Załącznik cenowy oferty taryfa Era Fun w systemie Era Mix” „Załącznik cenowy oferty taryfa Era Fun w systemie Era Mix” „Cennik taryfy Frii Mix 2/IV”
„Załącznik cenowy oferty Usługi dla taryfy Era Fun w systemie Era Mix” „Załącznik cenowy oferty Usługi dla taryfy Era Fun w systemie Era Mix”
„Cennik doładowań dla Abonentów Era Mix” „Cennik doładowań dla Abonentów Era Mix”

źródło: T-Mobile

Autor |2018-08-13T21:14:29+02:0013 sierpnia 2018 21:11|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Promocje, T-Mobile, Taryfy, Top7|Tagi: , |3 komentarze

3 komentarze

  1. midex 14 sierpnia 2018 w 11:23 - Odpowiedz

    Kan co tak pozno z tym info …

  2. Kan 14 sierpnia 2018 w 12:12 - Odpowiedz

    No cóż… Pozdrawiam Andrzej

  3. […] Kilka dni to za mało, aby móc się o niej wypowiedzieć. Poza tym należy pamiętać, że zmiana taryfy z jednej na drugą wiąże się niekiedy z pewnymi konsekwencjami. Czyniąc to można też wiele […]

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile