Jesteś tutaj:-, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Orange, Play, Plus, T-Mobile, Taryfy komórkowe-Operatorzy – zmiany regulaminach usług dostępu do Internetu od 1-1-2017 r.

Operatorzy – zmiany regulaminach usług dostępu do Internetu od 1-1-2017 r.

Orange, Plus, T-Mobile i Play informują o zmianach w cennikach i regulaminach, które mają związek z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (Unii Europejskiej), które zaczyna obowiązywać od 1 stycznia 2017 roku. Rozporządzenie to ustanawia zasady, których celem jest zagwarantowanie równego i niedyskryminacyjnego traktowania transmisji danych w ramach świadczenia usług dostępu do Internetu. Modyfikuje ono również związane z powyższym celem prawa użytkowników końcowych. Dodatkowo, od 10 stycznia 2017 roku zaczynają obowiązywać przepisy ustawy o pozasądowym rozwiązywaniu sporów konsumenckich.

W związku z tym wprowadzone zmiany w dokumentach umownych dotyczących usług, z których Państwo korzystacie. Zmiany te nie mają wpływu na zakres Państwa obowiązków ani na ceny usług. Akceptacja zmian nie wymaga kontaktu z Operatorem.

Szczegóły zmian Orange opisane zostały: Tutaj

Szczegóły zmian Polkomtela (Plus) opisane zostały: Tutaj

Szczegóły zmian T-Mobile Polska opisane zostały:
Tutaj

Szczegóły zmian Play opisane zostały:
Tutaj

źródło: Operatorzy

KanAutor |2016-12-05T17:24:26+02:005 grudnia 2016 17:24|Kategorie: Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Orange, Play, Plus, T-Mobile, Taryfy komórkowe|Tagi: , , , , , |4 komentarze

4 komentarze

 1. Q 5 grudnia 2016 w 18:55 - Odpowiedz

  „W czasie świadczenia usługi dostępu do Internetu, POLKOMTEL traktuje wszystkie transmisje danych równo, bez dyskryminacji, ograniczenia czy ingerencji w ich treść, bez względu na nadawcę i odbiorcę, konsumowane lub rozpowszechniane treści, wykorzystywane lub udostępniane aplikacje lub usługi”

  Ciekawe czy nadal będą się upierać, że RTSP to nie jest zwykła transmisja danych i taryfować ją jak za złoto.

 2. sraka 6 grudnia 2016 w 06:52 - Odpowiedz

  jak tak zrobią pójdzie skarga do Sądu tym razem zobaczymy 🙂
  jedyne co zmieniają te regulaminy to otwierają furtkę europejskiej cenzurze takiej jak stosowała pejbuk ostatnio.
  Tylko na olbrzymia skalę , google uzna , że strona nie służy interesom masonów i w całej eu jej już nie będzie…
  oby ten eurokołchoz padł zaczym nas utopi…

 3. Stefan 14 grudnia 2016 w 19:10 - Odpowiedz

  Ja tam nie mam problemów z internetowymi usługami Plusa, no ale rozumiem, że trzeba się do prawa dostosować. I rozumiem, że tego dotyczy ta informacja.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.