Jesteś tutaj:-, Newsy, Płatności, Rynek, T-Mobile-T-Mobile Usługi Bankowe w weekend zastąpi Alior Sync

T-Mobile Usługi Bankowe w weekend zastąpi Alior Sync

Na sobotę 3 maja Alior Sync zapowiedział prace mające na celu wprowadzenie nowej marki – T-Mobile Usługi Bankowe. 6 maja br. odbędzie się konferencja prasowa, podczas której bank ujawni szczegóły współpracy z T-Mobile. Zbliża się moment pożegnania marki Alior Sync.

W ramach rebrandingu, który zostanie przeprowadzony w ciągu najbliższych tygodni zmienione zostaną projekty strony internetowej, systemu bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnych.

Alior Sync: komunikat
Alior Sync: komunikat

Główne warunki dotychczasowej oferty Alior Sync – wszystko co istotne za 0 złotych – prowadzenie rachunku, wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą, opłata za kartę debetową, przelewy przez Internet – po zmianie nazwy na T-Mobile Usługi Bankowe nadal pozostaną bezpłatne. Po rebrandingu zaprezentowane zostaną dodatkowe oferty, łączące świat telekomunikacji i ofert bankowych. Z usług T-Mobile Usługi Bankowe będą mogli korzystać klienci wszystkich sieci komórkowych.

Alior Sync
Produkty i usługi

W T-Mobile Usługi Bankowe wszystkie produkty i usługi będą świadczone na tych samych warunkach, jak w Alior Sync : numery kont pozostaną bez zmian, a karty debetowe i kredytowe będą działać zgodnie z terminami ważności, pozostaną te same loginy i hasła, a od klientów nie będą wymagane dodatkowe działania związane ze zmianą marki.

W komunikacie wysłanym do klientów czytamy, że nie zmieni się sposób logowania do bankowości internetowej. Identyfikator klienta, hasło i wykorzystywane do tej pory sposoby autoryzacji zleceń będą obowiązywać również w systemie T-Mobile Usługi Bankowe. Wiadomości z kodami do autoryzacji zleceń wysyłane będą od nadawcy „TM Bankowe”. Od 4 maja zmianie ulegnie adres logowania do bankowości internetowej. Obowiązującym będzie https://online.t-mobilebankowe.pl (w obrębie paska adresu przeglądarki, powinna być dostępna informacja o certyfikacie zawierająca nazwę Alior Bank S.A. na zielonym tle). Strona internetowa, serwis bankowości internetowej i mobilnej T-Mobile Usługi Bankowe będą nawiązywać kolorystyką do barw charakterystycznych dla T-Mobile (kolorem wiodącym będzie magenta – odcień różu). Numer telefonu do T-Mobile Usługi Bankowe nie zmieni się: 19 506 (z zagranicy: +48 12 19 506 lub +48 (12) 370 71 00).

Zgodnie z wcześniejszymi zapewnieniami oferta banku oraz tabela opłat i prowizji nie zmieniają się. Zainstalowane na telefonach aplikacje mobilne, będą wymagać aktualizacji. Można to zrobić korzystając z aktualizacji automatycznych lub zaktualizować samodzielnie, z poziomu sklepu z aplikacjami. W ofercie pojawią się też nowe atrakcyjne propozycje, łączące świat telekomunikacji z bankowym.

źródło: Alior Sync

KanAutor |2014-05-03T07:23:14+02:003 maja 2014 07:23|Kategorie: Internet mobilny, Newsy, Płatności, Rynek, T-Mobile|Tagi: , , , , |15 komentarzy

15 komentarzy

 1. corazbiedniejszy 3 maja 2014 w 07:17 - Odpowiedz

  No tak… czas chyba pieniążki trzymać w skarpecie. Osobiście nie jestem skłonny powierzać pieniędzy sieci komórkowej – tym bardziej T-Mobile. Jeżeli coś zmienią w rozkładzie strony, dostępie do zakładek etc. – tak jak swego czasu poderżnął się tym mBank – to rezygnuję z ich usług. Jest przecież wiele innych „normalnych” banków zajmujących się typowo finansami a nie hybryd, które chcą kosztem klientów zwiększyć swoje zyski i kapitał. No i jeszcze jak będą rozpatrywali reklamacje jak za usługi komórkowe to … 🙂

  • Q 3 maja 2014 w 09:05 - Odpowiedz

   Ale gdzie jest powiedziane, że teraz to T-Mobile będzie zarządzać Twoimi pieniędzmi. To jest tylko rebranding, a pieniądze cały czas będzie miał zaksięgowane Alior Bank, tak jak do tej pory. Nic właściwie, oprócz nazwy handlowej i wyglądu strony się nie zmieni.

 2. Taz 3 maja 2014 w 17:51 - Odpowiedz

  Nic co jest związane ze złodziejskim słowem „t-mobile” nie będzie prze mnie akceptowane nawet jeśli jedyną zmianą na stronie miało by być jedynie logo w lewym górnym rogu ekranu. Bardzo martwi mnie ta sytuacja tym bardziej że mam konto również w Alior Banku i ich decyzja bardzo podważyła moje zaufanie do całej firmy.

 3. Przemek 3 maja 2014 w 20:35 - Odpowiedz

  jestem zaskoczony. Alior naprawdę strzela sobie w stopę. Nie rozumiem jak można połączyć bank z siecią komórkową. Osobiście mam telefon w t-mobile od czasów ery (praktycznie od lat 90-tych) i ogólnie nie mam nic do nich ale NIE POWINNO się łączyć banku z czymś innym. W mbanku konto mi umiera bo zaczęli wciskać mi ubezpieczenia, po kilku telefonach miałem dość, przeniosłem się do sync i co? chyba naprawdę wrócę do tradycyjnego banku (PKO lub ING) bo się przynajmniej nie rozmieniają na drobne, a tak właśnie widzę to połączenie z t-mobile.

  • Albert 5 maja 2014 w 06:09 - Odpowiedz

   Czy ja wiem czy rozmienianie się na drobne? Kto się nie rozwija ten w praktyce się cofa, nie ma nic do takiego połączenia jeśli będzie dla mnie odpowiednio korzystne. Oferty jeszcze nie ma a już zaczyna się marudzenie…

 4. ddc 3 maja 2014 w 23:47 - Odpowiedz

  Szukam innego banku …

 5. Daro 4 maja 2014 w 05:10 - Odpowiedz

  Tak – zmienia się tylko nazwa. Będą dodatkowe promocje związane z usłagami sieci T-Mobile.

 6. Ququ 4 maja 2014 w 07:02 - Odpowiedz

  @Q – to niedorzeczne co piszesz !!! Wynika z tego co napisałeś, że T-mobile kupiło Aliora by…nadać mu różowy wygląd 😀 Chyba majówka Ci troszkę zaszkodziła 😀 Wydać kupę kasy po to by NIC nie zmieniać!!! hehehe…oj naiwny..naiwny… Oczywiście, że mnóstwo się zmieni !!! Nade wszystko wymiana danych osobowych już się urzeczywistniła. BEZ zgody ludzi obie firmy dostały pełny dostęp do danych wrażliwych obu uczestników umów ( tak „komórkowców” jak i „bankujących” )

  • czak 4 maja 2014 w 17:36 - Odpowiedz

   Chyba niezbyt dokładnie czytasz, co ludzie piszą, a później to komentujesz i zarzucasz niedorzeczności, podczas gdy wszystko w tamtym poście się zgadza. 😳

 7. nick 4 maja 2014 w 08:10 - Odpowiedz

  Nie będę czekał na konsekwencje tej zmiany. Po przejęciu ery przez t-mobile kasa z konta telefonu na kartę zaczęła znikać sama. Jakiekolwiek reklamacje były totalnie ignorowane. W t-mobile płatne jest nawet sprawdzenie stanu konta. Polityką t-mobile jest łupić klientów za wszystko, wciskać niechciane usługi po kryjomu i pobierać za to opłaty. Przeniesienie numeru do innej sieci trwało 2 miesiące, piętrzyły się problemy. Nie byli w stanie zaktualizować moich danych, trzykrotnie w punkcie obsługi klienta składałem wniosek o aktualizacje, dostawałem potwierdzenie o przyjeciu i nic sie dalej nie działo. Dopiero czwarta batalia powiodła się(za długo by opisywać jak). Nie dzięki, sam ten ich różowo czerwony kolor krzyczy…. uwaga, niebezpieczeństwo.

 8. Maciek 4 maja 2014 w 16:59 - Odpowiedz

  Mi również nie podoba się połączenie T-mobile z Alior Sync! Może niedługo połączą się z Blend-a-med lub Tschibo??? To ma być bank czy jakaś kpina?!! Szukam innego banku!

  • Dino 5 maja 2014 w 06:13 - Odpowiedz

   Tchibo ma własne sklepy w których też można kupić prawie wszystko także porównanie chyba mało celne 🙂 co do samej współpracy, to we wtorek mają być szczegóły przy odpowiednich bonusach dlaczego by nie korzystać z produktów obu firm? Możliwość podpisywania pewnych dokumentów w salonach uważam za plus, żeby coś konkretnego załatwić powiedzmy w mbanku to muszę jechać prawie 60km…

 9. manio 5 maja 2014 w 05:23 - Odpowiedz

  k…. ten kolor mnie dobija dajcie stare kolory

 10. Jurek22 5 maja 2014 w 08:48 - Odpowiedz

  Sama idea łączenia telefonii i bankowości mocno mnie nie dziwi i ma to ręce i nogi. Osobiście lubię łączyć różne usługi i uzyskiwać dzięki temu mniejsze czy większe rabaty i mieć wszystko na jednym rachunku. W tym przypadku interesuje mnie jedynie kwestia opłacalności. Jeśli za miesiąc-dwa okaże się, że oferta synca nie stanie się gorsza, to nie widzę problemu z nazwą i kolorystyką tmobile na stronie, bo i czemu miałbym mieć z tym problem?

 11. rustof 5 maja 2014 w 13:37 - Odpowiedz

  Dziękuję, nie zamierzam mieć konta w sieci ERA.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.