Jesteś tutaj:-, Rynek, T-Mobile-PTC wyróżniona za standardy polityki personalnej

PTC wyróżniona za standardy polityki personalnej

Polska Telefonia Cyfrowa już po raz czwarty z rzędu otrzymała tytuł Top Employers Polska. Jak wykazało niezależne badanie, przeprowadzone przez międzynarodowy Instytut CRF, Polska Telefonia Cyfrowa wyróżnia się pod względem oferowanych warunków pracy.

W T-Mobile wierzymy, że firma to przede wszystkim ludzie. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych pracowników – czy to w zakresie work-life balance, czy też osobistych trudnych sytuacji, które wymagają indywidualnych konsultacji. Podpisaliśmy również Kartę Różnorodności, która mówi nie tylko o równym traktowaniu wszystkich pracowników, ale także o szacunku, budowaniu przyjaznej kultury organizacyjnej, wzajemnym wspieraniu się.” – komentuje Magdalena Gera-Pikulska, Członek Zarządu, Dyrektor ds. Polityki Personalnej PTC – i dodaje – „Jesteśmy też szczególnie dumni z naszej pro-kobiecej polityki – podejmujemy szereg inicjatyw umożliwiających im zdobywanie nowych umiejętności, zachęcamy, by uwierzyły w swoje kompetencje, rozwijały potencjał i śmiało brały udział w rekrutacjach wewnętrznych.”

Poddane badaniu organizacje zostały ocenione w następujących obszarach: świadczenia podstawowe, świadczenia dodatkowe i warunki pracy, szkolenia i rozwój, rozwój kariery zawodowej i zarządzanie kulturą organizacyjną firmy. Certyfikat Top Employers otrzymały wyłącznie te firmy, które spełniły surowe kryteria badania. Polska Telefonia Cyfrowa S.A. należy do grona tylko 29 organizacji, które otrzymały certyfikat Top Employers Polska 2013.

Serdeczne gratulacje dla PTC za czwarte wyróżnienie znakiem Top Employers Polska, który potwierdza podtrzymanie wysokich standardów polityki personalnej. W tej edycji PTC otrzymała znacząco wyższe wyniki w każdej z kategorii. Największy wzrost widzimy w świadczeniach dodatkowych i warunkach pracy, w szkoleniach i rozwoju oraz rozwoju kariery zawodowej. W porównaniu do innych firm Polska Telefonia Cyfrowa wyróżnia się szerokimi możliwościami rozwoju i kariery – chociażby poprzez udział w projektach międzynarodowych” – podsumowała wyniki badania Magdalena Kusik, Country Manager Polska Instytutu CRF.

PTC, operator sieci T-Mobile, rozpoczęła działalność w 1996 roku. W chwili obecnej zatrudnia 4800 pracowników i obsługuje ponad 16,0 mln klientów.

źródło: PTC

KanAutor |2013-03-01T14:36:36+02:001 marca 2013 14:36|Kategorie: Newsy, Rynek, T-Mobile|Tagi: , , |10 komentarzy

10 komentarzy

 1. citizen 1 marca 2013 w 13:44 - Odpowiedz

  O! nagroda. Pewnie za te źle naliczone premie i ściąganie jej spowrotem od pracowników. https://www.telix.pl/forum/viewthread/strajk-wloski-w-t-mobile?,40077,2.html

 2. kiler 1 marca 2013 w 15:27 - Odpowiedz

  16 mln aktywnych SIM to nie 16 mln klientów 😉
  zwłaszcza, że sporo z nich to służbowe karty pracowników T-Moba

 3. prezes 1 marca 2013 w 17:25 - Odpowiedz

  Korporacyjny bełkot.

 4. lll 1 marca 2013 w 21:58 - Odpowiedz

  tam praca tylko po znajomosci

 5. jakotako 2 marca 2013 w 15:46 - Odpowiedz

  Ha. „Surowe kryteria badania” rozbawiło mnie najbardziej. Całe te badanie dotyczyło wszystkich biurowych pracowników urzędujących w Stolycy. Cała sprzedaż oparta jest na umowach firma-firma bądź umowa zlecenie, gdzie nie przysługują żadne świadczenia ani benefity. Widziałem na własne oczy jak po 7 latach pracy pracownicy dostawali wypowiedzenie bez żadnego uprzedzenia. Po prostu przychodzili do pracy, papier do podpisu i do widzenia. Bez możliwości zabrania rzeczy osobistych, zaplanowania odejścia ani nawet czasu na znalezienie innej pracy. Ten cały ranking to ściema. PTC absolutnie nie zasłużyła na ten tytuł, gdyż jak firma która z jednej strony tak traktuje swoich współpracowników może z drugiej strony uchodzić za troszczącą się o ich dobro.

 6. Keen 3 marca 2013 w 08:59 - Odpowiedz

  Nie ma to jak wyrywkowo ocenić firmę. PTC naprawdę dobrze wypada jeśli nie bierze się pod uwagę pionu sprzedaży i hl.
  Ciekawe jak by wypadli, gdyby w takiej ocenie wzięto pod uwagę opinie i warunki pracowników firm zewnętrznych, powiązanych z PTC.

 7. Petro 3 marca 2013 w 09:35 - Odpowiedz

  PTC powinno być wyróżnione za największe złodziejstwo. Taka nagroda byłaby jak najbardziej słuszna.

 8. deutsche telekom 3 marca 2013 w 12:13 - Odpowiedz

  korporacja nastawiona na zysk i wyciąganie pieniędzy do niemiec dba o swoich pracowników? placąc im 1500zl? hahahahaha ankietę przeprowadzili imiennie albo wśród kadry menedżerskiej… inna sprawa ze to amerykanski majstersztyk zeby wmowic ludziom ze sa szczesliwi z wykorzystywania…

 9. sia 3 marca 2013 w 13:11 - Odpowiedz

  jak ustawic wygaszacz

 10. szok 4 marca 2013 w 10:06 - Odpowiedz

  SZOK, SKANDAL!!
  Kogoś z kapituły chyba się coś pomyliło!
  Droga kapituło, proszę poczytać informację, proszę porozmawiajcie z szarymi pracownikami, to zobaczycie jaka jest prawda!! Proponowałbym odebrać tą nagrodę!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.