Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Prepaid, T-Mobile-Freeyah: Nowy wymiar Internetu Heyah

Freeyah: Nowy wymiar Internetu Heyah

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej marki Heyah, która odbywa się w Warszawie w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego, Miroslav Rakowski, szef Polskiej Telefoni Cyfrowej, operatora T-Mobile w Polsce zaprezentował nowe logo Heyah i komunikator Freeyah.


Logo heyah, a więc charakterystyczna łapa, zmienia swoją kolorystykę. Jednostajną czerwień zastąpi wzór różnobarwnych figur geometrycznych, które mają odzwierciedlać dynamizm heyah. Siłą heyah są bowiem niezwykłość, zaskoczenie i energia.

Hasłem przewodnim jest wolność komunikacji.

Logo heyah
Logo heyah

Pamiętacie czerwoną łapę? Zapomnijcie o niej! Właśnie zaczynamy ewolucję marki Heyah wprowadzając rewolucyjne i pierwsze tego typu rozwiązanie na świecie, aplikację Freeyah – powiedział Miroslav Rakowski, prezes Polskiej Telefonii Cyfrowej. Freeyah pozwala rozmawiać i pisać za darmo z innymi użytkownikami Freeyah. Program może zainstalować każdy posiadacz smartfona, niezależnie w jakiej sieci ma telefon. Jednakże on nie zapłaci za przesył danych pod warunkiem, że znajduje się w zasięgu sieci Wi-Fi.

Komunikator jest dostępny dla wszystkich klientów operatorów w Polsce. Dziś od godziny 21 aplikacja Freeyah będzie dostępna dla wszystkich posiadaczy smartfonów Android – mówi Grzegorz Bors, członek zarządu PTC. Niebawem aplikacja freeyah będzie dostępna również w App Store.

Aplikacja Freeyah po zainstalowaniu jej na telefonie użytkownika, poprosi o rejestrację, podanie numeru telefonu oraz pobranie kodu aktywacyjnego. Proces rejestracji i aktywacji usługi kończy się synchronizacją listy kontaktów Freeyah z kontaktami w telefonie.

Aplikacja Freeyah pozwala na rozmowy i wysyłanie wiadomości do znajomych na całym świecie z wykorzystaniem transmisji danych zupełnie za darmo. Aby korzystać z usługi wystarczy mieć aktywny pakiet internetowy Heyah Internet Non Stop L 600MB za 15 zł lub Internet Non Stop XL 1,2 GB za 25 zł. Wówczas dane przesyłane przez aplikację Freeyah nie będą zmniejszać limitów w zakupionych przez użytkownika pakietach internetowych. Posiadają one 30-dniową ważność. Po przekroczeniu limitu danych z pakietu, użytkownik nadal będzie miał dostęp do Internetu, ale ze zmniejsząną prędkością transmisji danych.


Freeyah waży poniżej 10 MB. Freeyah do końca tego roku chce pozyskać ponad 300 tys. użytkowników – powiedział Miroslav Rakowski. W przyszłości przez Freeyah można będzie prowadzić wideorozmowy, przesyłać zdjęcia lub pliki z muzyką.


Aplikacja została wyposażona w funkcję powiadamiania o dostępności poprzez zieloną i czerwoną ikonę przy kontakcie. Freeyah pozwala ponadto na śledzenie jakości połączenia oraz czasu trwania rozmowy. Oferuje także dostęp do historii połączeń oraz korespondencji prowadzonej ze znajomymi.


Użytkownicy Heyah, którzy czekają na zmiany w ofercie cenników będą zawiedzeni. Obecnie Operator nie planuje wprowadzenia zmian w ofercie Heyah.

Heyah w 2012 roku chce pozyskać netto ponad milion nowych klientów – powiedział Szef PTC.

Heyah pozostanie odrębną marką, skierowaną do młodzieży – dodaje Grzegorz Bors.

Na gwiazdkę, prawdopodobnie w T-Mobile ruszy LTE.


Kampania reklamowa, promująca nowy wymiar Internetu w Heyah i kolorowe logo marki, obejmie szerokie spektrum mediów. Spoty 15- i 30- sekundowe zostaną wyemitowane w ogólnopolskich i tematycznych stacjach telewizyjnych, a także w kinach. Ponadto możliwość darmowej komunikacji, aplikacja Freeyah i nowy wymiar marki będą komunikowane w prasie, na wybranych portalach Internetowych, w mediach społecznościowych, na wiatach przystankowych oraz w pojazdach komunikacji miejskiej.

źródło: wł.

Kan

freeyah
Autor |2012-03-05T12:27:11+01:005 marca 2012 12:27|Kategorie: Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Prepaid, T-Mobile|Tagi: , , |46 komentarzy

46 komentarzy

 1. czytelnik 5 marca 2012 w 11:30 - Odpowiedz

  I co, nic więcej na konferencji nie było? Jakieś koszty? Strona z programem? Póki co z tej wiadomości nie wynika nic więcej niż z poprzedniej na ten temat.

 2. Blom 5 marca 2012 w 11:30 - Odpowiedz

  Mam nadzieję, że to nie jest wszystko 🙂

 3. kaz 5 marca 2012 w 11:39 - Odpowiedz

  Proszę o więcej.

  • Kan 5 marca 2012 w 12:04 - Odpowiedz

   sukcesywnie dodajemy informacje, przekazywane na konfrerencji. Andrzej

 4. zbyszekswce 5 marca 2012 w 11:46 - Odpowiedz

  pomysł fajny ale pewnie połowa wielkości programu będzie zajęta przez reklamę…

 5. sajdak 5 marca 2012 w 11:53 - Odpowiedz

  Tradycyjne połączenia głosowe to anachronizm. Nie dziwię się, że Heyah idzie w stronę transmisji danych.

  • bruno 5 marca 2012 w 21:27 - Odpowiedz

   Heyah pokazała w którą stronę będą szły usługi telekomunikacyjne. Na razie jest freeyah, a za jakiś czas pewnie pojawią się kolejne operatorskie komunikatory. Internet to podstawa.

 6. Blom 5 marca 2012 w 11:57 - Odpowiedz

  A takie pytanie, co potrafi Freeyah czego nie potrafi GG? Moim zdaniem ten komunikator to poroniony pomysł i ma jedną ogromną wadę – JEST ZAMKNIĘTY. A usprawiedliwienie, że nie będzie pobierało z pakietu jest dla mnie mierne. Już lepiej zainstalować GG i mieć dostęp do szerszej bazy klientów. Nie ma zmian cennikowych, Heyah stoi w miejscu a oni wprowadzają ograniczony komunikator.

  • Sylwek 5 marca 2012 w 12:02 - Odpowiedz

   Zamknięty? Nawet jak jest się u innego operatora można na spokojnie korzystać, także jak dla mnie jedno ograniczenie mniej, chociaż wiadomo najwięcej korzyści jest dla osób w heyah…

  • Blom 5 marca 2012 w 12:03 - Odpowiedz

   Komunikacja tylko użytkownicy Freeyah < - > Freeyah , to samo potrafi GG.

  • Kan 5 marca 2012 w 12:07 - Odpowiedz

   Będzie za darmo w smartfonie, a dla klientow Heyah, pozwoli darmowo rozmawiać. Taka jest najwazniejsza różnica. Andrzej

  • Blom 5 marca 2012 w 12:10 - Odpowiedz

   No tak, jeśli głosówki nie będę pobierane z pakietu to jeszcze ujdzie w tłumie. Ale myślę, że ludzie spoza Heyah chyba nadal będą woleć Skype a do tekstu GG czy FB Chat.

  • Sylwek 5 marca 2012 w 14:19 - Odpowiedz

   Tak jak Kan napisał, w przypadku heyah użytkownicy kupując pakiet transmisji danych mają transmisje danych w ramach Freeyah za darmo (nie pobiera nic z pakietu transmisji danych), wiadomo jest wiele czynników zmiennych, ale jak się uda przekonać kilku znajomych to można fajnie ciąć koszty bo kto teraz nie ma pakietu transmisji danych?

  • Lena 5 marca 2012 w 14:31 - Odpowiedz

   [u]ludzie spoza Heyah chyba nadal będą woleć Skype a do tekstu GG czy FB Chat. [/u]tych aplikacji nie da się porównać. GG to komunikator tekstowy, a freeyah daje pełną swobodę rozmów głosowych i wiadomości tekstowych.

 7. Marek 5 marca 2012 w 12:29 - Odpowiedz

  Klapa na całej linii.
  Jako wieloletni klient spodziewałem się czegoś nowego, nowych cen, promocji itd.
  A tutaj jakiś komunikator, który i tak nie wypali.

 8. Sasmonite 5 marca 2012 w 13:18 - Odpowiedz

  No mogę powiedzieć że na to czekałem, większe pakiety internetowe w bardzo dobrych cenach, można używać teraz smartfona oporowo nie martwiąc się o limity 🙂

 9. haras 5 marca 2012 w 13:31 - Odpowiedz

  Wszystko ruszy po 21.00 dziś wieczorem, a więc spokojnie

  • Sawek 5 marca 2012 w 14:39 - Odpowiedz

   Łatwo powiedzieć, sam mam androida i chętnie wyporóbuje co tam stworzyli, zwłaszcza, że wczoraj skończył mi się pakiet i chętnie aktywuje sobie większy 😀

 10. Burak 5 marca 2012 w 13:32 - Odpowiedz

  1. Kto kupił telefon za złotówkę niech nie psioczy ze mu nie odpowiada. Nikt do zakupu nie zmuszał. Trzeba było kupić iPhone.
  2. Na klapce nie identyfikuje dzwoniącego?
  Trzeba było kupić iPhone.
  3. Nie da się przypisać dzwonka do kontaktu? (da się)
  Trzeba było kupić iPhone.
  4. Zostają ślady po palcach na obudowie? Jak się rąk nie myje to zostają.
  5. Zegar zasłania tapetę? Trzeba było…

 11. edmund 5 marca 2012 w 13:36 - Odpowiedz

  Myślałem, że nowa oferta to będą zmiany w stawkach, a to co prezentują mnie nie interesuje.

 12. Rav313 5 marca 2012 w 14:04 - Odpowiedz

  [quote]po co 16mln kolorów człowiek widzi może z 50000 tysięcy [/quote]

  co ?? ;D
  dawno sie tak nie usmialem
  czlowiek widzi najwiecej kolorow i ich odcieni i zaden telefon nie ma takiego wyswietlacza z tyloma kolorami ktore rozroznia ludzkie oko ; ) :lol

 13. k 5 marca 2012 w 14:14 - Odpowiedz

  Rewolucja to by była gdyby rozmowy puścili przez SIP i były by darmowe do wszystkich w Heyah, niezależnie czy odbiorca ma zainstalowany komunikator. A tak to kicha, za 9 zł można kupić nielimitowane rozmowy w Heyah na miesiąc a nie wydawać 15 zł na pakiet.

 14. Lisu 5 marca 2012 w 14:29 - Odpowiedz

  Dno i dwa metry mułu!!! Ci, co mają smartfony ale nie z androidem, to dla heyah nieznacząca hołota, której nic się nie należy. Milion to oni raczej stracą a nie pozyskają. O ten milion wzbogaci się Play, który w marcu na swoje 5 urodziny przygotuje oferty dla wszystkich a nie dla wybrańców z dziadowskim androidem!

 15. Nika 5 marca 2012 w 15:03 - Odpowiedz

  Życzę powodzenia tym którzy mają zasięg EDGE i zechcą skorzystać z tego kumunikatora 😉

  • TomekO 5 marca 2012 w 15:45 - Odpowiedz

   Przy stabilnym połączeniu EDGE spokojnie sobie pogadasz.

 16. TomekO 5 marca 2012 w 15:43 - Odpowiedz

  Fring, Nimbuzz, Skype. Od dawna można sobie gadać, pisać i prowadzić videorozmowy. Heyah rozreklamuje VoIPa i niezorientowani się dowiedzą że coś takiego jest. Moim zdaniem jedyny plus. 1 minuta głosu to góra 500 KB danych a operatorzy ściągają za każdą minutę nawet 80 gr. lub więcej a sami wszystko przez VoIPa przesyłają.

  • bruno 6 marca 2012 w 22:34 - Odpowiedz

   Ale z freeyah w Heyah możesz rozmawiać całkowicie za darmo, a korzystając z innych musisz dodatkowo płacić za transfer.

 17. wicu 5 marca 2012 w 17:44 - Odpowiedz

  „Użytkownicy Heyah, którzy czekają na zmiany w ofercie cenników będą zawiedzeni. Obecnie Operator nie planuje wprowadzenia zmian w ofercie Heyah”.

  Ja nie jestem zawiedziony. Aktualna oferta jest OK. Oby jej nie zepsuli. Konkuruje z Play Fresh. Choć brakuje jej pakietu na stacjonarne/sieciowe połączenia jak we Freshu po 5 gr za min. I tyle w temacie. Pozdrawiam.

 18. yann25 5 marca 2012 w 17:44 - Odpowiedz

  „Freeyah pozwala rozmawiać i pisać za darmo z innymi użytkownikami Freeyah. Program może zainstalować każdy posiadacz smartfona, niezależnie w jakiej sieci ma telefon. Jednakże on nie zapłaci za przesył danych pod warunkiem, że znajduje się w zasięgu sieci Wi-Fi”

  sory przy takich warunkach wole Skype, zostane przy was nadal (ale kto wie na jak długo) , ale to jest żenada a nie oferta!!
  Ludzie liczą na obniżki cen rozmów bądź sms a nie jakies internetowe cuda, mam androida, uwazam że korzystam sporo ale tylko raz przez pol roku przekroczylem 100 mb, wiec na jaka cholere mi wiecej? Internet jest wolny, jadąc autobusem dostaje szału jak mam zrobic jakis przelew czy ściągnać plik 2 MB – poprostu sie NIE DA! lipa lipa lipa

 19. LesH 5 marca 2012 w 17:50 - Odpowiedz

  Kilka lat temu testowałem Fring-a i rozmowy pięknie chodziły po EDGE, a nawet video, choć te czasem z zacinkami w edżu. Jeśli Freeyah podobnie do Fring-a poradzi sobie w transmisji EDGE, której pokrycie jest praktycznie wszędzie tam, gdzie zasięg gsm Heyah/T-Mobile, to nie będzie źle, a ZALETĄ FINANSOWĄ Feeyah dla użytkowników SIM Heyah jest DARMOWY TRANSFER DANYCH dla potrzeb tego komunikatora, pod warunkiem posiadania pakietu internetowego w telefonie już od 15 zeta, nawet, jeśli jego miesięczny limit zostanie na inne potrzeby zużyty przed terminem ważności. Zamierzam wgrać aplikację na Samsunga Galaxy SII, który mam w sieci T-Mobile De i sprawdzić połączenia z użytkownikami Freeyah w sieci Heyah i nie tylko. Może zadziała i rozmowy będę miał darmowe w ramach internetu na smartfonie, a także komunikację tekstową?… Zobaczę.

 20. Madras 5 marca 2012 w 17:57 - Odpowiedz

  Witam
  Mam problem z gg na moim samsungu delphi 🙁 Niby jest ale po rozsunięciu, obraz nie przeskakuje na widok poziomy, więc pisanie jest uciążliwe… Próbowałem przez palringo, ale po zaktualizowaniu i ściągnięciu nowszej wersji 3.20 wyskakuje błąd: „palringo serwer wydaje się, że przestał odpowiadać. Spróbuj połaczyć się ponownie”. I tak mozna bez końca… Internet chodzi na komórce, ponieważ wcześniej latałem po innych stronkach www i wszystko działało :/ Proszę o pomoc.

 21. PROZAK 5 marca 2012 w 19:27 - Odpowiedz

  Jakie pięknie brzmi, darmowe korzystanie z „freeyah” bez kosztów transmisji danych,a z innych sieci mogą korzystać jak mają wi-fi. Ale warunek, niewielki tylko te 15 zł 🙂 do tego jakieś pakieciki i robi nam się z 50 zł na miesiąc doładowania. A jak będzie z tych wielkich haseł typu „Nowy wymiar Internetu Heyah”? Ano będzie że przez dwa miesiące po testują. I tyle!

  • bruno 5 marca 2012 w 21:25 - Odpowiedz

   Jeśli masz smartfona, to taki pakiet 600 MB to akurat, żeby korzystać z możliwości, jakie daje taki telefon. A do tego można rozmawiać za darmo przez freeyah, więc oferta całkiem przyjemna.

 22. m 5 marca 2012 w 20:21 - Odpowiedz

  No posiadacze smartfonów raczej będą zadowoleni a reszta ludzi?raczej nie…jak na reklamowane jako rewolucja to nic nowego takie gadu air było pierwsze i miało bardzo fajne stawki..heyah trzyma się dobrze dzięki temu że jest dzieckiem t-mobile i ma b.dobrą ogólnopolską i nie tylko reklamę w innym przypadku mogłoby już jej nie być tak jak gadu air.

 23. sugar 5 marca 2012 w 20:50 - Odpowiedz

  Moim zdaniem wielki krok do przodu. Przyszłość telekomunikacji właśnie na tym może się opierać. W końcu jest szansa, żeby płacić niewielkie koszty za wszystkie operacje w telefonie. Heyah naprawdę lubi zaskakiwać 🙂

 24. Blom 5 marca 2012 w 20:57 - Odpowiedz

  Dobra, żeby nie było, że tylko narzekam! Poświęciłem się i zainstalowałem, odszukałem kontakt z Heyah i zmusiłem do zainstalowania. Powiem tak, jakość rozmów na zasięgu heyah i t-mobile średnia, po wi-fi też tak sobie, komunikacja tekstowa no tu raczej nie ma co szwankować. Moim zdaniem skype (do głosowych) może spać spokojnie, GG zapewne też, że już o jabberze czy FB nie wspomnę. Słowem, d#py nie urywa, szału nie ma, nic ponad przeciętność. Ja nadal zostaje przy Skype i fb chat/jabber.

  • Blom 5 marca 2012 w 20:58 - Odpowiedz

   sorry, miało być na „zasięgu play i t-mobile” literówka. 🙂

 25. sq 5 marca 2012 w 21:50 - Odpowiedz

  prawie sie poplulem -kolejny komunikator ktory 'jest rewolucyjny i jedyny w swoim rodzaju’ . ktory ma zawojowac rynek jako nowa dynamiczna, nieprzewidywalna heyah- no tak nie przewidywalna chyba tak 🙂

 26. mee d k 5 marca 2012 w 22:22 - Odpowiedz

  Witam, czy mógłby mi ktoś napisać jak można skonfigurować internet? Wgl mi nie działa..;/ Byłabym wdzięczna gdyby ktoś mi pomógł. 😉

 27. xx 5 marca 2012 w 23:53 - Odpowiedz

  pewnie to leci po protokole SIP, tylko trzeba wyczaić ustawienia :>

 28. benqa 6 marca 2012 w 00:04 - Odpowiedz

  Ten śliczny koszyczek ułatwia życie mi i mojemu króliczkowi:) Łączy w sobie przyjemne z pożytecznym. Ładnie wygląda w pokoju,znajduje się w nim wiele akcesoriów i jest ulubionym miejscem mojego zwierzątka. To właśnie w nim zabieram Rulona na spacerki i kiedy on biega sobie po polance ja mogę zająć się sobą np. zrobić manicure:)

 29. das 6 marca 2012 w 08:45 - Odpowiedz

  Jak by ta ich Łapka nie wyglądała, nawet gdyby płacili za pobranie tej „pierwszej na świecie” super aplikacji, to niezmiennie twierdzę, że w świetle wcześniejszych szumnych zapowiedzi o „zmianie oblicza internetu” itd. to oferta to WSTYD! Zwyczajnie zrobili ludzi w balona. Zapewne znajdzie się trochę ciekawskich którzy sobie to zainstalują ale nie ma to szansy na podbicie rynku i konkurowanie z masą innych znanych aplikacji tego typu. Do darmowych lub tanich połączeń za granicę to można wybrać Skype (którego wszyscy znają) lub prostą i tanią LYCAMOBILE, gdzie biorę tel. i dzwonie bez żadnych aplikacji. A jak kogoś interesuje darmowy starter lycamobile i możliwość przeniesienia numeru od nich to niech zajrzy na bialeskarpety.blogspot.com

 30. Paula 6 marca 2012 w 08:49 - Odpowiedz

  Ten telefon jest trafionym prezentem od mamy, czego w życiu bym się nie spodziewała :). wszystko naprawdę okej, zdjęcia wychodzą ładne i przejrzyste, dużym plusem też jest standardowe wejście na słuchawki. Ogólnie nie lubie dotykowych telefonów, ale ten jest naprawdę przyjemny w dotyku, na początku denerwowała mnie klawiatura bo wydawała mi się za mała, jednak po czasie przyzwyczaiłam się i już jest w porządku. Ogólnie polecam, ja jestem zadowolona.

 31. Maciek 6 marca 2012 w 11:38 - Odpowiedz

  Ludzie, dodajcie sobie wszystko do kupy i zobaczcie za i przeciw. Najważniejsze jest to, że do Łapy doszły pakiety internetowe, nic innego nie jest ważne, bo wszystko jest w ofercie. Jest pakiet SMS do wszystkich sieci, sa pakiety neta w sieci można gadać i pisać do siebie za darmo, da się tanio dzwonić za granicę, a dzięki Freyyah można też dzwonić do wszystkich innych za darmo, ale nie trzeba i tak oszczędność jest większa niż w innych sieciach 🙂

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile