Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Plus, Taryfy-PLAY kontynuuje wsparcie dla obywateli Ukrainy

PLAY kontynuuje wsparcie dla obywateli Ukrainy

PLAY podjął decyzję o przedłużeniu oferty pomocowej dla dotkniętej wojną Ukrainy. Operator podtrzymuje ofertę – nie pobiera opłat za połączenia i SMS-y wysyłane na numery telefonów głównych ukraińskich sieci komórkowych – Kyivstar, Vodafone i lifecell. PLAY oferuje również pakiet 120 minut na połączenia komórkowe i stacjonarne w Polsce oraz 10 GB darmowej transmisji danych. Ponadto w PLAY NOW i PLAY NOW TV wciąż jest dostępny kanał informacyjny Ukraina 24.

 

Jako operator telekomunikacyjny, chcemy zapewnić uchodźcom możliwość kontaktu z bliskimi, pomóc im w znalezieniu rzetelnych informacji o sytuacji w Ukrainie oraz o możliwościach uzyskania pomocy w Polsce. Nasi klienci aktywowali blisko 600 000 pakietów – widzimy, że nasze wsparcie ma sens i znaczenie. Już od 2017 roku na naszej stronie funkcjonuje specjalna sekcja w języku ukraińskim, na której teraz dodatkowo znajduje się podsumowanie naszych działań. Również od tego czasu mamy uruchomioną infolinię w języku ukraińskim, aby klienci mogli w łatwy sposób wyjaśnić nurtujące ich kwestie. Szczegóły znajdują się na stronie play.pl/ua.

 

Oprócz dotychczasowych punktów pomocowych operator ma też swoje stanowisko w namiocie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Dworcu Wschodnim w Warszawie, gdzie uchodźcy mogą zyskać wsparcie techniczne w aktywacji darmowych pakietów i możliwość naładowania swoich telefonów.

Autor |2022-03-25T17:02:11+01:0025 marca 2022 18:00|Kategorie: Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Plus, Taryfy|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.