Jesteś tutaj:-, Apple, Newsy, Operatorzy, Plus, Promocje, Sprzęt, Telefony-Serwis Urządzenia SIM i Serwis Urządzenia Premium dostępne w sieci Plus

Serwis Urządzenia SIM i Serwis Urządzenia Premium dostępne w sieci Plus

Operator sieci Plus wprowadził dla swoich klientów dwie nowe propozycje usług serwisowych – Serwis Urządzenia SIM, dedykowany używanym telefonom oraz przeznaczony dla nowych urządzeń Serwis Urządzenia Premium, które gwarantują naprawę wszystkich uszkodzeń mechanicznych oraz usunięcie skutków zalania. Użytkownicy nowych usług mogą naprawić smartfon z zachowaniem gwarancji producenta, a także skorzystać z szybkiego serwisu urządzenia bez wychodzenia z domu.

 

Nowe możliwości ochrony sprzętu w Plusie

Niemal każdy użytkownik telefonu zabezpiecza go przed uszkodzeniem korzystając najczęściej z etui lub ochronnego szkła . Mimo to co drugi z nas choć raz doświadczył uszkodzenia sprzętu. Co więcej – najczęściej wydarzyło się to już w ciągu pierwszych 10 tygodni od zakupu. Badania pokazują również, że aż 40 proc. użytkowników smartfonów nie decyduje się na naprawę wyświetlacza ze względu na wysokie koszty usługi i korzysta z uszkodzonego telefonu. Te fakty skłaniają coraz więcej osób do objęcia swoich urządzeń usługami serwisowymi oferowanymi m.in. przez operatorów sieci komórkowych.

W odpowiedzi na te potrzeby, sieć Plus właśnie wprowadziła do swojej oferty dwie nowe usługi. Serwis Urządzenia SIM to oferta, która umożliwia objęcie ochroną nieuszkodzonych, używanych telefonów, niezależnie czy pochodzą z sieci Plus czy innego sklepu w kraju. To usługa serwisowa dla klientów Plusa, którzy już posiadają telefon i chcieliby zadbać o jego bezpieczeństwo. Serwis Urządzenia SIM dostępny jest w Plusie bez dodatkowych opłat w ramach wybranych ofert na okres 24 miesięcy z abonamentem już od 40 zł miesięcznie.

Serwis Urządzenia Premium to produkt unikatowy na polskim rynku, zapewniający naprawę wszelkich uszkodzeń mechanicznych, priorytetowe naprawy i bezpłatne urządzenie zastępcze. Usługa dostępna jest w momencie zakupu sprzętu na raty w sieci Plus w ramach specjalnego planu z abonamentem w wysokości 20 zł miesięcznie. Serwis zapewnia 1 naprawę rocznie w maksymalnej kwocie równej wartości telefonu. W przypadku braku możliwości naprawy smartfona w ciągu 7 dni klient ma możliwość wymiany go na nowy.

Operator sieci Plus umożliwia objęcie ochroną serwisową nie tylko smartfonów, ale również tabletów, smartwatchy, laptopów i telewizorów. Co ważne, urządzenie zostanie naprawione bez względu na to, jak doszło do jego uszkodzenia. W ramach każdej ze wskazanych usług serwisowych możliwa jest naprawa lub wymiana uszkodzonych części urządzenia – wyświetlacza, obudowy, przycisków i aparatów, a w wariancie Premium całego urządzenia. Pomoc uzyskamy również, kiedy sprzęt zostanie zalany wodą. Naprawy wykonywane są w autoryzowanych serwisach, dzięki czemu klient zachowuje gwarancję producenta na sprzęt.

 

– Naprawy wykonywane są w autoryzowanych serwisach. Dzięki temu klient zachowuje gwarancję producenta na swój sprzęt. W związku z pandemią szczególnie ważne jest to, że naprawa odbywa się bez wychodzenia klienta z domu. Kurier w bezpieczny sposób odbiera paczkę z urządzeniem i przewozi ją do serwisu. W przypadku wariantu Premium, jeśli będzie to możliwe, naprawa telewizora będzie realizowana z zachowaniem najwyższych standardów sanitarnych w miejscu wskazanych przez klienta. W takiej sytuacji transport do serwisu nie jest konieczny – wyjaśnia Piotr Rożalski, Kierownik Działu smartDOM i Ofert Łączonych Plus.

 

Usługi Serwis Urządzenia SIM i Serwis Urządzenia Premium zostały udostępnione we współpracy z Digital Care. Digital Care to działający od 2012 roku, największy na polskim rynku dostawca usługi ochrony urządzeń mobilnych. Współpracuje z sieciami telefonii komórkowej, producentami urządzeń mobilnych oraz ich dystrybutorami. Aktualnie firma działa w Polsce, na Litwie, Łotwie, w Rosji, we Włoszech i w Chorwacji i łącznie obsługuje na całym świecie ponad 3 mln klientów.Autor |2020-12-03T01:19:54+01:003 grudnia 2020 08:30|Kategorie: Android, Apple, Newsy, Operatorzy, Plus, Promocje, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.