Jesteś tutaj:-, Bez kategorii, Inne, Inne, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Płatności, Plus, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Taryfy, Taryfy komórkowe, Top30, Top7-PAKIET EKSTRA 6 GB z Mobilną Aplikację Plus Online

PAKIET EKSTRA 6 GB z Mobilną Aplikację Plus Online

Z promocji „PAKIET EXTRA 6 GB z Mobilną Aplikacją Plus Online” mogą skorzystać użytkownicy głosowych usług na kartę oraz mix w sieci Plus. Wystarczy pobrać na swój telefon Mobilną Aplikację Plus Online i w zakładce „Usługi i pakiety” w folderze INTERNET włączyć udostępnioną promocję.

Pakiet jest ważny przez 30 dni od daty przyznania, co zostanie potwierdzone wiadomością SMS. Aby skorzystać z pakietu konieczne jest posiadanie aktywnego konta, czyli jego ważności dla usług wychodzących oraz posiadanie dodatnie jego wartości (min. 1 grosz)

Mobilny Plus Online to specjalna aplikacja do zarządzania kontem klienta, dzięki której możliwy jest stały i bezpłatny dostęp do bieżących informacji związanych z kontem bilingowym, aktualną ofertą operatora oraz można zakupić dodatkowe pakiety lub usługi. Umożliwia również bezpośredni kontakt z konsultantami Call Center, Infolinią Handlową czy Działem Windykacji. Aplikacja jest dostępna dla użytkowników urządzeń z systemami Windows Phone, Windows 8, iOS oraz Android, a korzystanie z niej jest darmowe.

 

Więcej informacji jest na stronie http://www.plus.pl/uslugi/aplikacja-plus-online oraz w filmie dostępnym na YouTube:

Źródło:
plus.pl

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.