Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Operatorzy, Plus, Promocje, Rozrywka, Taryfy, Top7-Internet taki, jakiego potrzebujesz w nowych ofertach Plusa!

Internet taki, jakiego potrzebujesz w nowych ofertach Plusa!

Od 18 kwietnia będzie możliwość dobrania do abonamentu głosowego usługi internetowej już za 25 zł miesięcznie i samodzielnej decyzji czy mają to być dodatkowe GB na smartfonie, czy Domowy Internet LTE.

Nowa promocja to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy dużo korzystają z Internetu i posiadają abonament głosowy za 50 zł. Mogą oni już za 25 zł miesięcznie dobrać ofertę Internetu i korzystać z niego jak chcą i gdzie chcą, w dwóch wariantach:

  • dodatkowe 60 GB na smartfonie, czyli wszystko na jednej karcie SIM, lub
  • 60 GB i LTE bez końca na drugiej karcie SIM do wykorzystania na innych urządzeniach.

Без названия

W pierwszym przypadku nowy klient otrzyma całkowicie nowy abonament głosowy, a dotychczasowy klient może podpisać aneks i powiększyć liczbę GB na dotychczasowym kontrakcie. W ramach abonamentu za 75 zł miesięcznie otrzyma na jednej karcie SIM nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, roaming w UE i 120 minut połączeń międzynarodowych, a do tego aż 72 GB, czyli bardzo dużo Internetu, który może wykorzystać samodzielnie, jak również zrobić hotspot ze swojego telefonu i dzielić się nim z innymi.

W drugim przypadku klient dostaje zrabatowaną o 50% ofertę Plus Internet z pakietem podstawowym 60 GB i „LTE bez końca” na oddzielnej karcie SIM do wykorzystania na potrzeby Internetu domowego dla całej rodziny i na różnych urządzeniach.

Снимок экрана 2019 04 17 в 12.54.11

Również od 18 kwietnia, podobne warianty ofert pojawią się w ofercie Plusa dla Firm. W nowej ofercie klienci biznesowi za dodatkowe 25 zł netto miesięcznie otrzymają dodatkowo pakiet internetowy 70 GB na smartfon albo na dodatkowej karcie SIM Internet do biura uwzględniający usługę LTE bez końca.

Снимок экрана 2019 04 17 в 12.54.38Autor |2019-04-17T12:57:49+02:0017 kwietnia 2019 13:40|Kategorie: Inne, Internet, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Operatorzy, Plus, Promocje, Rozrywka, Taryfy, Top7|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.