Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Operatorzy, Orange, Promocje-20 GB za skorzystanie z Mój Orange

20 GB za skorzystanie z Mój Orange

Jeśli nie korzystacie jeszcze z aplikacji Mój Orange, ale teraz zaczniecie to otrzymacie  specjalny, świąteczny bonus – dodatkowe 20 GB. Promocja trwa do 23 grudnia.

Jak skorzystać? Wystarczy bezpłatnie pobrać aplikację na smartfon. Znajdziecie ją w sklepie online Google Play i App store. Chcąc pierwszy raz zalogować się wpisujecie adres e-mail i hasło. To takie same dane, które podajecie przy rejestracji się w serwisie orange.pl. Dzięki Mój Orange można na bieżąco obserwować i sprawdzać informacje o swoich produktach, numerach komórkowych oraz usługach.

Bonus 20 GB jest ważny przez 30 dni od daty aktywacji. Gigabajty przydadzą się do przedświątecznego surfowania po internecie – w poszukiwaniu prezentów czy kulinarnych inspiracji. Każdy z Was może wykorzystać pakiet w dowolny sposób, oszczędzając dotychczasowe środki na koncie. Konto w aplikacji Mój Orange może założyć każdy, kto podpisał z Orange umowę lub ma zarejestrowany na siebie numer na kartę.

Więcej informacji o aplikacji i jej funkcjonalności znajduje się pod linkiem: orange.pl/moAutor |2020-12-18T09:35:00+01:0018 grudnia 2020 09:35|Kategorie: Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Orange, Promocje|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.