Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Orange, Prepaid, Taryfy, Top7-2x więcej internetu na start w Orange na kartę

2x więcej internetu na start w Orange na kartę

Dzisiaj startuje nowa promocja w Orange na kartę. Każdy nowy użytkownik, który zarejestruje i aktywuje starter za 5 zł, automatycznie otrzyma dwa razy więcej internetu. Czyli 12 GB zamiast 6 GB, ważne przez 14 dni. Promocja potrwa do końca sierpnia i nie wymaga aktywacji.

Sumę i ważność zgromadzonych gigabajtów można sprawdzić poprzez wysłanie SMS-a o treści ILE pod numer 411 (koszt 20 gr), wybór odpowiedniej opcji po zalogowaniu do Mój Orange lub kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Promocja nie dotyczy startera o wartości 5 zł z bonusem 15 GB sprzedawanego w sklepach „Żabka”.

To niejedyny sposób, by pomnożyć GB w Orange na kartę. Każde doładowanie przez doladowania.orange.pl oraz aplikację Mój Orange podwaja GB dla użytkowników Orange Free na kartę.

W każdej chwili można także przedłużyć ważność bonusowych gigabajtów bez konieczności doładowania konta. Opłata zostanie pobrana ze środków na koncie głównym.Autor |2020-06-01T15:45:20+02:001 czerwca 2020 15:45|Kategorie: Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Orange, Prepaid, Taryfy, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.