Jesteś tutaj:-, Samsung, Sprzęt, Telefony, Top7-Nowe Galaxy A – technologie z flagowców w przystępnej cenie

Nowe Galaxy A – technologie z flagowców w przystępnej cenie

Nowe smartfony serii Galaxy A oferują dostęp do ekosystemu Samsung obejmującego inteligentne aplikacje i usługi. To także szereg udoskonalonych rozwiązań – długo działające baterie, które dotrzymują kroku stylowi życia użytkowników, inteligentniejsze aparaty, które wspomagają mobilnych fotografów sztuczną inteligencją i rejestrują otaczający świat tak, jak widzi go ludzkie oko, oraz najwyższej jakości wyświetlacze wykonane w technologii Super AMOLED, zapewniające wyjątkowe wrażenia wizualne. Urządzenia z serii Galaxy A są też doskonale chronione przy pomocy Samsung Knox – kompleksowej platformy bezpieczeństwa, stworzonej przez firmę Samsung.

 

Nowe Galaxy A to dostęp do funkcji do niedawna zarezerwowane dla urządzeń flagowych, takich jak:

  • Wygodna obsługa gestami za sprawą dedykowanej aplikacji One Hand Operation +. To prostsza i bardziej intuicyjna forma obsługi telefonu. Gestami możemy np. odbierać i odrzucać połączenia, przełączać aplikacje, przeglądać strony internetowe (aplikacja wymaga instalacji).
  • Szerokie możliwości zarządzania ustawieniami dźwięku w aplikacji SoundAssistant, dzięki której możemy np. tworzyć profile ustawień dźwięków, wprowadzać korekcje brzmienia czy ustalać harmonogram działania ustawień audio telefonu (aplikacja wymaga instalacji).
  • Wbudowana opcja „Połącz z Windows”, która pozwala nie tylko na szybkie przesyłanie danych czy zdjęć między urządzeniami, ale także na obsługę smartfonu wprost z komputera – prowadzenie rozmów czy wysyłanie SMS’ów.
  • Komfortowe narzędzie Bixby Routines, pozwalające tworzyć schematy i procedury działania telefonu uruchamiające się automatycznie w zależności od pory dnia, lokalizacji, dostępu do sieci WiFi, czy choćby podłączonych do telefonu urządzeń. Dzięki temu telefon pozwala łatwiej korzystać z codziennych zadań. Jak to działa? Na przykład gdy telefon wykryje, że połączył się z bluetooth w samochodzie automatycznie uruchomi nawigację. Albo jeśli uruchomimy aplikację do oglądania filmów – telefon automatycznie rozjaśnij ekran do 100%, a po jej wyłączeniu wróci do wartości domyślnej.
  • Obsługa połączeń i SMS’ów z telefonu przez inne podłączone urządzenia, np. tablet lub inteligentny zegarek.
  • Mój sejf, czyli bezpieczny schowek na wszelkiego rodzaju prywatne dane działający w oparciu o KNOX. To pełne bezpieczeństwo, bez względu na cenę telefonu.

 

Źródło:
samsung.pl


Autor |2020-06-01T15:34:09+02:001 czerwca 2020 15:34|Kategorie: Newsy, Samsung, Sprzęt, Telefony, Top7|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.