Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Operatorzy, Orange, Prepaid, Taryfy, Top7-Tańszy roaming w pre-paidach Orange i nju mobile

Tańszy roaming w pre-paidach Orange i nju mobile

Od 20 kwietnia użytkownicy telefonów na kartę w Orange i nju mobile zapłacą mniej za rozmowy, SMS-y, MMS-y i transmisję danych w roamingu na terenie Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Z cenników znikną opłaty dodatkowe, wynikające z decyzji prezesa UKE.

Dotychczas dopłata do minuty połączenia wychodzącego wynosiła 5 groszy, połączenia przychodzącego 2 grosze, za SMS 1 grosz a za MMS lub 1 MB transferu danych 0,1845 gr.

Od użytkowników usług abonamentowych dzięki specjalnej promocji opłaty dodatkowe nie były pobierane.

Kraje Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr (Republika Cypryjska), Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Gujana Francuska, Gwadelupa, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Martynika, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Reunion, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.Autor |2020-04-20T11:19:19+01:0020 kwietnia 2020 12:00|Kategorie: Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Orange, Prepaid, Taryfy, Top7|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Morpheus 20 kwietnia 2020 w 23:19 - Odpowiedz

    Nie no zajebiaszcza sprawa zwłaszcza teraz kiedy nie idzie podróżować do porządku po kraju o zagranicy nie mówiąc. To się nazywa mieć wyczucie!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.