Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Orange, Promocje, Top7-Darmowy pakiet 200 GB na naukę dla obecnych klientów Orange Flex

Darmowy pakiet 200 GB na naukę dla obecnych klientów Orange Flex

Kiedy tydzień temu operator ruszył ze specjalną akcją pakietów 200 GB na naukę dla uczniów i ich rodziców, studentów oraz nauczycieli, w której można aktywować nawet 200 GB na dwa miesiące za złotówkę, dotyczyła ona tylko nowych klientów Orange Flex.

Wtedy Orange zapowiedział, że podobne rozwiązanie przygotuje także dla obecnych klientów. Orange jest gotowy i od dzisiaj proponuje darmowy pakiet 200 GB na naukę do wykorzystania w smartfonie, tablecie czy komputerze.

 

Zgłoś się po darmowe 200 GB

Żeby otrzymać pakiet nie trzeba korzystać kodu EDUFLEX, jak robili to nowi klienci Orange Flex. Wystarczy, że do 13 kwietnia wyślecie zgłoszenie na adres e-mail: eduflex@orange.com w ciągu 72 godzin operator rozpatrzy Twoje zgłoszenie. Jeśli weryfikacja będzie pozytywna, aktywuje na Twoim koncie pakiet 200 GB i poinformuje o tym SMS-em. Na wykorzystanie 200 GB będziecie mieli 60 dni od momentu aktywacji.

 

Zgłoszenie powinno zawierać:

 1. Twoje imię i nazwisko,
 2. Twój numer telefonu w Orange Flex,
 3. Nazwę oraz adres szkoły lub uczelni, w której uczysz się / pracujesz / uczy się Twoje dziecko,
 4. Dokument potwierdzający, że jesteś uprawniony do skorzystania z oferty (np. legitymacja lub zaświadczenie o uczęszczaniu do szkoły, legitymacja służbowa lub potwierdzenie zatrudnienia). Jeżeli załączasz zdjęcie lub skan dokumentu i zawiera on więcej danych niż podane w pkt 1-4, to prosimy o ich zasłonięcie.

 

Dlaczego warto być w Orange Flex

Orange Flex jest wyjątkową usługą komórkową, w pełni cyfrową i bezpieczną. Wszystko odbywa się poprzez intuicyjną aplikację bez wychodzenia z domu, co jest szczególnie istotne w czasie trwania pandemii. Co istotne w Orange Flex nie ma długoterminowych umów.

Regulamin akcji dla uczniów i ich rodziców, studentów, doktorantów oraz nauczycieli jest dostępny w aplikacji oraz na stronie flex.orange.plAutor |2020-04-03T10:45:36+02:003 kwietnia 2020 11:30|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Orange, Promocje, Top7|Tagi: , , , , |3 komentarze

3 komentarze

 1. xxx 4 kwietnia 2020 w 19:05 - Odpowiedz

  piękne uzupełnienie baz danych za 200gb. dziekuję nie

 2. Kacper 28 lipca 2020 w 22:38 - Odpowiedz

  Zapraszam Cię do Orange Flex 🍊
  Dostaniesz 50 zł, które wykorzystasz na Flexa lub zwrócisz sobie na kartę. Pobierz apkę, zarejestruj się, wpisz kod ALIAKSEI4W8Q przed wyborem metody płatniczej i aktywuj Plan.

 3. Kacper 28 września 2020 w 20:26 - Odpowiedz

  Zapraszam Was do Oragne flex. Rejestrując konto i wpisując mój kod otrzymacie 50 zł na start, które później możecie wypłacić na swoje konto bankowe, ewentualnie opłacać z niego rachunki w Orange Flex. Przeniosłem Całą rodzinę do flex. Płacę mniej, a mam więcej GB i lepszy zasięg. Polecam!

  Mój kod KACPEREM9H

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.