Jesteś tutaj:--, Top7-Ruszyła specjalna akcja Orange Polska wspierająca zdalną naukę – nawet 200 GB internetu do wykorzystania z kodem EDUFLEX

Ruszyła specjalna akcja Orange Polska wspierająca zdalną naukę – nawet 200 GB internetu do wykorzystania z kodem EDUFLEX

Zgodnie z zapowiedzią od dzisiaj uczniowie i ich rodzice, studenci oraz nauczyciele mogą skorzystać z Orange Flex przez dwa miesiące za złotówkę miesięcznie. Na naukę otrzymają nawet 200 GB do wykorzystania w smartfonie, tablecie czy komputerze. 

Rozumiemy, że w tym trudnym czasie dostęp do internetu jest niezbędny, szczególnie w przypadku uczniów, studentów i nauczycieli, którzy rozpoczęli w pełni zdalną naukę. Dlatego przez dwa miesiące będą mogli korzystać z nawet 200 GB internetu za symboliczną złotówkę miesięcznie. W ten sposób chcemy wesprzeć równy dostęp do edukacji i wysiłki państwa związane z organizacją życia publicznego w czasie zagrożenia koronawirusem” – mówi Jean-François Fallacher, prezes Orange Polska.

Żeby skorzystać z akcji wystarczy ściągnąć na smartfon aplikację Orange Flex. Następnie wybrać dowolny plan komórkowy z określoną liczbą GB (maksymalnie 100 GB miesięcznie), przenieść swój numer lub wybrać nowy – rejestracja numeru odbywa się automatycznie w aplikacji. Ważne, aby przed wyborem metody płatności wpisać kod EDUFLEX. Na koniec zostaje aktywacja planu. Wszystko nie powinno zająć wiele czasu i można to zrobić na kanapie w domu.

Weryfikacja użytkowników, którym przysługuje internet za złotówkę nie nastąpi na etapie aktywacji usługi. W trakcie pierwszego miesiąca korzystania z Orange Flex użytkownicy, którzy aktywowali EDUFLEX zostaną poproszeni o potwierdzenie statusu uprawniającego do skorzystania z akcji. W przypadku uczniów i studentów będzie to podanie numeru legitymacji, a nauczycieli – potwierdzenie zatrudnienia.

Z internetu w Orange Flex za złotówkę można korzystać na smartfonie, tablecie i komputerze. Po aktywacji usługi można to zrobić na dwa sposoby. Po pierwsze – zamówić w aplikacji bezpłatną dodatkową kartę SIM, którą należy włożyć do tabletu lub modemu, co pozwala korzystać z numeru zarówno w telefonie, jak i innych urządzeniach. Drugie – jeśli ktoś będzie chciał korzystać jedynie z internetu, wystarczy, że główną kartę SIM włoży do tabletu czy modemu.

Użytkownicy Orange Flex będą potrzebowali nowej karty SIM jeśli aktywują nowy numer lub przenoszą go od innego operatora. Klienci przenoszący numer z innych ofert Orange – w tym nju, nie potrzebują nowej karty SIM. W razie potrzeby kartę SIM można zamówić poprzez kuriera, co w tym momencie jest najbardziej wygodne i bezpieczne. Przesyłka kurierska jest darmowa. Użytkownicy, którzy posiadają telefon obsługujący technologię eSIM, nie muszą zamawiać karty. W kilka minut aktywują eSIM w aplikacji.

 

W tej chwili z opcji internetu za złotówkę mogą skorzystać tylko nowi klienci Orange Flex. Dla obecnych użytkowników – uczniów i ich rodziców, studentów i nauczycieli – przygotujemy inne rozwiązanie. Poinformujemy o nim w najbliższych dniach.

 

Orange Flex jest wyjątkową usługą komórkową, w pełni cyfrową i bezpieczną. Wszystko odbywa się poprzez intuicyjną aplikację bez wychodzenia z domu, co jest szczególnie istotne w czasie trwania pandemii. Co istotne w Orange Flex nie ma długoterminowych umów.

 

Regulamin nowej akcji dla uczniów i ich rodziców, studentów, doktorantów oraz nauczycieli jest dostępny na stronie flex.orange.pl Autor |2020-03-27T13:08:07+01:0027 marca 2020 15:00|Kategorie: Newsy, Top7|Tagi: , , , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. KarolSk 27 marca 2020 w 15:45 - Odpowiedz

    Liczę na to, że Orange później przekaże statystyki ile z tego poszło na vod, a ile na naukę 🙂

  2. Damdus 27 marca 2020 w 19:10 - Odpowiedz

    Szkoda że nie można z tego skorzystać stałym klientom. KarolSk do vod jakie chyba masz na myśli masz pakiet video pass za 20 zł więc zapewne 0GB.Nie wiem jak ty ale specjalnie na zadania wykorzystałem dzisiaj 7GB strona uczelniana (video nie Google CLASS wiec nie jest brana pod uwagę! była sprawdzana frekwencja i co jakiś czas o coś pytali Najgorsze że to tylko 4H a gdzie tu dni z zajęciami od 8.00-20.00 (niestacjonarne)) dodatkowo sprawdzanie zadań online i YT. Kto tu mówi że 100GB to dużo! Jeden dzień 7GB*4 dni w miesiącu =28GB. ok.8H*8dni*1,6GB=103GB razem 131GB ,a gdzie tu przyjemności i gry.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.