Jesteś tutaj:-, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Operatorzy, Orange, Promocje, Reklama, Taryfy komórkowe, Taryfy stacjonarne-W nowym spocie Orange z Arleną Witt funduje Neostradę (wideo)

W nowym spocie Orange z Arleną Witt funduje Neostradę (wideo)

Dziś Orange wystartowała z nową ofertą – Wspólny abonament komórkowy dla całej rodziny z bonusem na Neostradę. Nowa oferta jest dostępna w ramach promocji pod nazwą „Przenieś rodzinę do Orange a zafundujemy Ci Neostradę”, adresowanej do klientów korzystających z usług stacjonarnych Orange – telefonu domowego lub Neostrady. Opowiada o tym najnowszy spot reklamowy. A w nim – gościnny udział Arleny Witt z kanału „Po Cudzemu” na YouTube.

Zobaczcie sami:

Kampania od dziś w telewizji, radio, internecie i na nośnikach reklamy zewnętrznej. Za kreację odpowiedzialne są agencje Publicis i VML. Produkcję powierzyliśmy Platige Image, postprodukcją zajęły się Studio Produkcyjne Orka i Lunapark. Natomiast media kupił dom mediowy Initiative Media.

źródło: Orange

Kan

2 komentarze

  1. grubson 22 stycznia 2016 w 23:35 - Odpowiedz

    Parcie na szkło level max. Dziś reklama, jutro wiadomości, pojutrze strach otworzyć lodówkę. Niech pani witamina zostanie ze swoim jutubem i przestanie zaniedbywać bloga pisanego a nie pcha się do reklam.

  2. piokuk 25 stycznia 2016 w 10:08 - Odpowiedz

    Pani Arlena ma taki pomysł na życie (a przy tym na zarabianie). Nie ma w tym nic złego. Ma swoje 5 minut, to wykorzystuje je na maxa.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile