Jesteś tutaj:-, nc+, Newsy, Promocje, Taryfy komórkowe, Top7-NC+ TELEFON: abonament na rok za pół ceny dla przenoszących numer

NC+ TELEFON: abonament na rok za pół ceny dla przenoszących numer

Platforma nc+ przygotowała specjalną ofertę dla abonentów usług telewizyjnych, którzy przeniosą numer z innych sieci. W ramach promocji abonenci mogą otrzymać obniżoną do połowy cenę abonamentu telefonicznego  na 12 miesięcy.

Platforma nc+ znalazła się na piątym miejscu w całkowitym bilansie przenaszalności numerów według najnowszego raportu UKE dotyczącego przeniesienia numerów w sieciach stacjonarnych (FNP) i ruchomych (MNP) w III kwartale 2018 roku. W ujęciu całkowitym, platforma nc+ zyskała w III kwartale br. 3 960 nowych abonentów przenoszących numer z innych sieci.
Abonenci, którzy zdecydują się na przeniesienie numeru do nc+ zawierając umowę na 24 miesiące mogą skorzystać ze specjalnej promocji i obniżyć cenę abonamentu na 12 miesięcy aż o połowę. Usługa NC+ TELEFON jest oferowana obecnie w trzech wariantach z minutami i SMSami bez limitu:
  • Solo – 9,99 zł/mc przez 12 miesięcy dla przenoszących numer (potem 19,99 zł/mc)
  • Solo 5 GB – 14,99 zł/mc przez 12 miesięcy dla przenoszących numer (potem 29,99 zł/mc)
  • Solo MAX – 24,99 zł/mc przez 12 miesięcy dla przenoszących numer (potem 49,99 zł/mc)
W ramach Solo 5 GB abonenci otrzymują dodatkowo (oprócz minut i SMSów) 5 GB danych do wykorzystania w okresie rozliczeniowym, a w ramach Solo MAX mogą korzystać z Internetu Bez Limitu Danych na terenie Polski oraz bezpłatnych paczek 500 MB i do 300 minut na połączenia wychodzące na terenie Unii Europejskiej w okresie rozliczeniowym.
Przy zawarciu umowy na więcej niż jeden numer, abonenci mogą skorzystać z Oferty Rodzinnej, w ramach której usługa NC+ TELEFON wraz z paczką danych 5GB kosztuje jedynie 12,49 zł/mc przez 12 miesięcy za każdy numer (potem 24,99 zł/mc).
Więcej informacji na temat oferty NC+ TELEFON oraz regulaminy promocji można znaleźć na stronie: https://ncplusinternet.pl/ Wszystkie podane powyżej ceny uwzględniają rabat 5 zł/mies. za udzielenie zgód marketingowych. Nazwy: Solo, Solo 5GB, Solo MAX, Oferta Rodzinna, są nazwami marketingowymi ofert.
Autor |2018-10-23T15:04:24+02:0023 października 2018 15:04|Kategorie: Internet mobilny, nc+, Newsy, Promocje, Taryfy komórkowe, Top7|Tagi: |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile