Jesteś tutaj:-, Internet, nc+, Newsy, Operatorzy, Rozrywka, Telewizja, Top7-Wszystkie mecze mundialu w mobilnej telewizji nc+ GO

Wszystkie mecze mundialu w mobilnej telewizji nc+ GO

Dzięki współpracy z Telewizją Polską abonenci platformy nc+ będą mogli zobaczyć w telewizji mobilnej nc+ GO wszystkie mecze trwających Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji. Spotkania będą transmitowane na kanale TVP Sport HD, który na czas mistrzostw dołączył do oferty nc+ GO oraz na kanałach TVP 1 HD i TVP 2 HD, które będą dostępne w nc+ GO w trakcie dwóch dni meczowych 19 i 24 czerwca.

TVP Sport HD pokaże na żywo wszystkie spotkania mundialu z wyłączeniem meczów Kolumbia – Japonia, Rosja – Egipt (19 czerwca) i Japonia – Senegal (24 czerwca), które będą transmitowane na kanałach TVP 1 HD i TVP 2 HD. Spotkania w trzeciej kolejce fazy grupowej rozgrywane w tych samych godzinach będą transmitowane na TVP Sport równolegle.

TVP Sport na czas mundialu zmieni się w kanał poświęcony wyłącznie mistrzostwom świata w piłce nożnej i oprócz transmisji meczów pokaże również skróty i analizy spotkań, materiały reporterskie oraz programy lifestylowe.

TVP Sport HD w nc+ GO będzie dostępny do 15 lipca 2018 r. dla wszystkich abonentów nc+ posiadających kanał w swojej ofercie telewizyjnej. TVP 1 HD i TVP 2 HD będą dostępne wyłącznie na czas trwania meczów 19 i 24 czerwca.

nc+ GO to mobilna telewizja oferująca dostęp do nawet 119 kanałów TV na żywo, w tym 8 kanałów CANAL+ oraz tysiące filmów, seriali i programów na życzenie, które można oglądać w aplikacji na urządzeniach mobilnych oraz w oknie przeglądarki na komputerach i laptopach. Dostęp do nc+ GO bez dodatkowych opłat otrzymują abonenci nc+ posiadający ofertę telewizyjną. W ramach usługi zarejestrować można aż 4 urządzenia i zmieniać je w cyklu miesięcznym oraz oglądać programy na dwóch urządzeniach jednocześnie.

źródło: nc+
Autor |2018-06-15T11:55:28+02:0015 czerwca 2018 11:55|Kategorie: Inne, Internet, nc+, Newsy, Operatorzy, Rozrywka, Telewizja, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile