Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Internet stacjonarny, Multimedia Polska, Muzyka, Newsy, Operatorzy, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Taryfy, Telewizja, Top7, Wydarzenia-Internet z prędkością 1,2 Giga od 1 kwietnia również w Warszawie

Internet z prędkością 1,2 Giga od 1 kwietnia również w Warszawie

Spółka Multimedia Polska wprowadziła do swojej oferty komercyjnej „giga szybki” internet 1,2 Gb/sek.

 

Zaczęliśmy pod koniec ubiegłego roku od pilotażu, od sprawdzenia jak internauci  zareagują na tę ofertę. Stworzyliśmy mapę miast, w których Multimedia pełnią istotną rolę informuje Piotr Rogowski, dyrektor Pionu Sprzedaży i Marketingu Multimedia Polska.Wybraliśmy dwa zaawansowane technologicznie rynki Gdańsk, Łódź i okolice. Nasza propozycja została  świetnie przyjęta przez klientów więc poszerzaliśmy krąg o kolejnych kilkadziesiąt  miejscowości. Mam również dobrą wiadomość dla mieszkańców Warszawy – od 1 kwietnia „giga szybki” internet  o prędkości 1,2 Gb/sek stanie się faktem. Muszę podkreślić, że będzie to najwyższa prędkość oferowana klientom indywidualnym w Warszawie i okolicach.

 

Aktualnie oferta  Internetu 1,2 Gb/sek , skierowana do odbiorców indywidualnych, dostępna jest w kilkudziesięciu miejscowościach. Zgodnie z przyjętą strategią inwestycyjną  prowadzone są prace przyłączeniowe w kolejnych miejscowościach objętych siecią Multimedia Polska.

 

 Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.