Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Promocje, Rynek, Taryfy, Top7-Virgin Mobile wprowadza ofertę internetu mobilnego

Virgin Mobile wprowadza ofertę internetu mobilnego

W ofercie Virgin Mobile pojawia się zupełnie nowy produkt, VIRGIN NET.
Dostępny w dwóch opcjach abonamentowych oferuje 60 lub 120 gigabajtów
danych, co miesiąc.

VIRGIN NET to oferta internetu mobilnego w opcji abonamentowej, gdzie klienci mają do wyboru dwa pakiety, 60 GB lub 120 GB do wykorzystania w ciągu miesiąca.

 

To nie koniec niespodzianek!

Każdy klient, który posiada już Plan1, Plan2, Plan3 w opcji terminowej czy bezterminowej lub Abonament „Dla Każdego” za 14 zł,  otrzyma zniżkę na wybrany przez siebie plan internetowy. W obu przypadkach ceny będą wyglądać następująco:

Снимок экрана 2019 03 20 в 13.37.51

Z Internetu będzie można korzystać tylko na terenie Polski. Po wykorzystaniu pakietu podstawowego nastąpi spowolnienie transferu do prędkości 32kbit/s bez doliczania dodatkowych opłat. W ramach usługi klient będzie mógł wykorzystać jedynie pakiet internetu – wszystkie inne usługi są zablokowane (np. sms premium, połączenia, SMS-y, MMS-y).

 

Coraz większa chęć do korzystania z internetu mobilnego i jego rosnące zużycie, zwłaszcza na terenach podmiejskich i wiejskich, zmusza wiele osób do korzystania właśnie z rozwiązań mobilnego dostępu do sieci. Dlatego też przygotowaliśmy dwa, naprawdę duże pakiety danych w dobrych cenach, które pozwolą zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników– mówi Grażyna Piotrowska – Oliwa, Prezes Virgin Mobile Polska.

Oferta data only jest też doskonałym uzupełnieniem naszego portfolio produktowego, w którym klient znajdzie wszystko to, czego potrzebuje od swojego operatora – dodaje Prezes Virgin Mobile.

 

VIRGIN NET 60GB

 

Jak zakupić i aktywować internet mobilny?

Internet mobilny można zakupić poprzez stronę internetową virginmobile.pl, jak również udać się do jednego z punktów sprzedaży, których lista również znajduje się na stronie internetowej operatora.

Należy pamiętać, że jeden abonent może zakupić i korzystać z maksymalnie trzech planów VIRGIN NET. Podobnie klient uprawniony do zniżki, również może zakupić maksymalnie trzy plany ze wspomnianą zniżką.

Więcej informacji znajduje się na stronie: https://virginmobile.pl/oferty/internetAutor |2019-03-20T13:41:12+02:0020 marca 2019 13:41|Kategorie: Inne, Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Promocje, Rynek, Taryfy, Top7|Tagi: , , , , |7 komentarzy

7 komentarzy

 1. diztonz 20 marca 2019 w 13:59 - Odpowiedz

  Fajnie, ale już wyrobiłem stażowe w http://www.plushbezlimitu.pl/internet/oferta i jest więcej za mniej 🙂

 2. xxx 20 marca 2019 w 18:15 - Odpowiedz

  reklama kłamie pokazując opcje 60 za 25zł
  powinno być 35zł i ewentualnie mniej jeśli coś tam coś tam.
  wkur..i a mnie cos takiego i dlatego mam ich gdzieś

 3. Tomasz 20 marca 2019 w 22:04 - Odpowiedz

  Odkąd ma NJU nie szukam nic innego. Nie używam nie płacę. Nie wiem jak w plusie. Virgin upada 🙁

  • Wyrze 27 marca 2019 w 23:33 - Odpowiedz

   A ja mam a2mobile i jest nolimit na kartę także też nic nie płacę jak nie chcę a net nawet jak zwalnia to jest wystarczająca prędkość

   • Sebastian 24 maja 2019 w 07:08 - Odpowiedz

    Ja też z a2mobile. Całkowicie mi wystarcza polecam 🙂

    • kalinski 17 lipca 2019 w 18:44 - Odpowiedz

     Mi również wystarcza, a korzystam z A2 Mobile ponad pół roku. Jak na sieć, bo z telefonu korzysta się dosyć intensywnie, to bardzo długi czas. Jestem z nich bardzo zadowolony

    • Maria 2 września 2019 w 13:06 - Odpowiedz

     bo tam jest chyba bez limitu na social media, nie?

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.