Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Promocje, Rozrywka, Top7-Dodatkowe gigabajty w pakietach na kartę w Virgin Mobile

Dodatkowe gigabajty w pakietach na kartę w Virgin Mobile

Od teraz każdy nowy starter Virgin Mobile otrzymuje dodatkowe 10 GB. Promocją objęte są wszystkie startery zakupione przez stronę internetową oraz w punktach sprzedaży.

Po zakupie i aktywacji nowego startera, którego koszt to 5 zł, na koncie uruchomiony zostanie promocyjny pakiet 10GB internetu. Wykorzystany on będzie w pierwszej kolejności, niezależnie od aktywowanej oferty, a jego ważność wynosi 30 dni.

Jeśli w trakcie tych 30 dni na numerze aktywowany zostanie jeden z pakietów 3w1 w taryfie #ChcęWszystko, termin ważności pakietu promocyjnego ulegnie zmianie i zostanie on dostosowany do zakupionego pakietu. Dla przykładu, jeśli po 15 dniach korzystania z pakietu promocyjnego klient zakupi pakiet #Gigadaje, wówczas ważność pozostałych GB przedłuży się o kolejne 30 dni.

Giga na start Virgin Mobile

Bonusowe gigabajty otrzymają także startery, które zostaną zakupione przed dniem wprowadzenia oferty, ale nie zostały jeszcze aktywowane. Każdy z zakupionych starterów musi zostać wcześniej zarejestrowany. Rejestracji można dokonać w miejscu zakupu.

Autor |2019-05-22T19:13:43+02:0022 maja 2019 19:13|Kategorie: Inne, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Promocje, Rozrywka, Top7|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile