Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Rynek, Top7, Wydarzenia-W Wielkiej Brytanii ludzie podpalają wieże 5G z powodu teorii spiskowej związanej z koronawirusem

W Wielkiej Brytanii ludzie podpalają wieże 5G z powodu teorii spiskowej związanej z koronawirusem

W Wielkiej Brytanii ludzie podpalają stacje 5G, po tym, jak zaczęły rozpowszechniać internetowe teorie spiskowe dotyczące ewentualnej korelacji między stacjami bazowymi a pandemią koronawirusa.

W ostatnim tygodniu w Wielkiej Brytanii podpalono co najmniej 3 stacje bazowe, podaje BBC

Według jednej z teorii, nowy koronawirus powstał w Wuhan, ponieważ niedawno uruchomiono tam sieć 5G. Teraz ten wirus rozprzestrzenia się na inne miasta, które również używają 5G. Plotki i teorie spiskowe na temat związku pomiędzy wprowadzeniem 5G a rozprzestrzenianiem się koronawirusa rozprzestrzeniły się głównie za pośrednictwem sieci społecznościowych Facebook i Nextdoor.

 

111050210 gettyimages 1031709582

 

Te fałszywe teorie spiskowe nie wspominają o tym, że wysoce zakaźny wirus rozprzestrzeni się naturalnie w gęsto zaludnionych miastach z dostępem do 5G, a pandemia koronawirusa dotknęła kraje takie jak Iran i Japonia, gdzie 5G nie jest jeszcze w użyciu.

Na poniższym filmie kobieta przerywa pracę robotników, którzy wytyczają linię 5G i mówi, że ta sieć rozprzestrzenia koronawirus, który zabije wszystkich.

 

Sieci komórkowe są sklasyfikowane jako krytyczna i niezbędna infrastruktura w Wielkiej Brytanii. W tym tygodniu brytyjski regulator Ofcom wydał ostrzeżenie  do publicznej stacji radiowej Uckfield FM za to, że w programie goszczono osobę, która została przedstawiona jako pielęgniarka, przeciwna 5G. Kobieta powiedziała, że „5G wysysa tlen z ludzkich płuc”.

 

Wielka Brytania i wiele innych krajów na całym świecie walczy z pandemią koronawirusa. Podczas gdy lekarze są zajęci walką z wysoce zaraźliwym wirusem, pracownicy telekomunikacji i sieci mediów społecznościowych muszą walczyć z destrukcyjnym rozprzestrzenianiem się głupoty w Internecie.Autor |2020-04-06T13:59:59+02:006 kwietnia 2020 13:59|Kategorie: Inne, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Rynek, Top7, Wydarzenia|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.