Jesteś tutaj:-, Huawei, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Rynek, Sprzęt, Top7, Wydarzenia-HUAWEI CLOUD: Walka z COVID-19 za pomocą technologii

HUAWEI CLOUD: Walka z COVID-19 za pomocą technologii

Huawei uruchomił globalny plan działania, aby pomóc klientom na całym świecie w walce ze skutkami pandemii COVID-19 za pomocą usług chmurowych i AI. W ramach międzynarodowej kampanii, Huawei zapewni bezpłatne usługi w chmurze i z zakresu AI oraz będzie angażować partnerów na całym świecie we wspólną walkę z epidemią.

„Huawei Cloud współpracuje z partnerami w Chinach nad wykorzystaniem innowacyjnych technologii, takich jak chmura i sztuczna inteligencja, do walki z epidemią. Zgromadziliśmy przy tym praktyczne doświadczenia w zakresie analizy komputerowej tomografii za pomocą AI, odkrywania nowych leków, edukacji online i technologii do pracy zdalnej. Teraz chcemy podzielić się naszym praktycznym doświadczeniem z całym światem. Dołożymy wszelkich starań, aby z wykorzystaniem technologii pomóc naszym klientom stawić czoła wyzwaniom, jakie stawia przed nimi globalny kryzys.” – Deng Tao, globalny prezes Huawei Cloud.

 

W dziedzinie opieki zdrowotnej Huawei Cloud zapewnia bezpłatny dostęp do rozwiązania EIHealth, które obejmuje usługi takie jak wykrywanie genomu wirusowego, identyfikacja leków antywirusowych oraz analiza tomografii komputerowej za pomocą AI. W sektorze edukacji Huawei Cloud współpracuje z partnerami w celu świadczenia usług edukacji online dla szkół i innych instytucji edukacyjnych. Firma pomaga również przedsiębiorstwom w migracji firm do chmury, aby zapewnić ciągłość działania podczas trwania pandemii. Huawei Cloud oferuje obecnie do 1500 godzin darmowych zasobów w chmurze dla każdego nowo zarejestrowanego użytkownika wraz z profesjonalnym wsparciem 24/7 na globalnej stronie internetowej Huawei Cloud.
Huawei Cloud uruchomił również program partnerski Anti-COVID-19, skupiający się na pięciu głównych obszarach: zdalne biuro, wsparcie AI, pomoc dla przedsiębiorstw, inteligentna opieka zdrowotna i edukacja online. Partnerzy, którzy uczestniczą w tym programie mogą nie tylko uzyskać kompleksowe wsparcie biznesowe, technologiczne i rynkowe, ale także będą mieli możliwość uzyskania bezpłatnych zasobów w chmurze o wartości do 30 000 dolarów.
Autor |2020-04-06T14:26:18+02:006 kwietnia 2020 14:26|Kategorie: Aplikacje, Huawei, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Rynek, Sprzęt, Top7, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.