Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Apple, Bez kategorii, Bezpieczeństwo, Gadżety, Inne, Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Pozostałe, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Tablety, Taryfy, Taryfy komórkowe, Telefony, Top30, Top7-Otvarta po raz kolejny zwiększa paczki Internetu dla przenoszących numer

Otvarta po raz kolejny zwiększa paczki Internetu dla przenoszących numer

Operator Otvarta nie zwalnia tempa z nowymi promocjami. Po zwiększeniu pakietów Internetu na początku wakacji operator chwali się kolejnym zwiększeniem paczek danych.

Od dnia 04 listopada w taryfie O! Najlepsza!, przenosząc numer, zamiast dotychczasowych 11 GB otrzyma się aż 21GB. Do tego dochodzi umowa bezterminowa i połączenia bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na telefony stacjonarne. Cena taryfy pozostaje bez zmian – nadal wynosi jedynie 13,99zł miesięcznie.

Przeniesienie numeru do Otvarta jest dziecinnie proste – można to zrobić nie wychodząc z domu poprzez stronę internetową Otvarta lub w jednym z kilkudziesięciu punktów sprzedaży w całej Polsce.

  Oferta ważna jest do końca 2019r. Powiększone paczki Internetu dostępne są przez cały okres trwania umowy.

 

Źródło:
otvarta.pl

1 komenarz

  1. Kamil 27 czerwca 2020 w 17:26 - Odpowiedz

    To beznadziejna sieć jaka bardzo oszukuje na transferze https://infomiasto.eu/siec-mobilna-otvarta-opinia-i-test/ nie ma co się na nich patrzęc, ja wypowiedziałem im umowę po 2 miesiącach.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.