Jesteś tutaj:-, Internet stacjonarny, Newsy, Operatorzy, Rynek-TP spodziewa się zdobyć w tym roku kilka/kilkanaście tys. abonentów VDSL

TP spodziewa się zdobyć w tym roku kilka/kilkanaście tys. abonentów VDSL

Maciej Witucki, prezes zarządu TP w wywiadzie dla serwisu rpkom.pl zapowiedzia, że w pierwszej fazie Operator będzie miał ok. pół miliona gospodarstw domowych w zasięgu sieci VDSL.

W pierwszej fazie będziemy mieli ok. pół miliona gospodarstw domowych w zasięgu sieci VDSL. W zależności od popytu, do końca roku może ich być ok. 1 mln, a w ciągu trzech lat kilka milionów. To właśnie popyt będzie dla nas głównym czynnikiem determinującym rozwój zasięgu tej usługi. Na początku dominować będzie modernizacja linii ze standardu ADSL2+, na którą przypadnie ok. dwóch trzecich nowych linii. Pozostała część linii, to będą nowe inwestycje – powiedział Prezes zarządu TP.

Jeżeli chodzi o cenę VDSL, będzie wyższa, niż w obecnej Neostradzie.

Zaproponujemy naprawdę dobre ceny, chociaż oczywiście wyższe, niż w obecnej Neostradzie. Nie ma mowy o zaporowych cenach, choć VDSL będzie usługą o charakterze premium. Z drugiej strony proszę pamiętać, że w Polsce nie ma już dużego pola do obniżek cen dostępu do internetu. Dlatego wraz z wejściem VDSL nie przewidujemy znaczącego przemodelowania cennika Neostrady – ujawnił Maciej Witucki.

Cały wywiad można przeczytać rpkom.pl: Sieć VDSL będziemy budować pragmatycznie

Kan

Warto przeczytać:
TP wprowadza neostradę40 Mb/s i 80 Mb/s

Autor |2011-05-21T09:59:10+02:0021 maja 2011 09:59|Kategorie: Internet, Internet stacjonarny, Newsy, Operatorzy, Rynek|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. wosq 23 maja 2011 w 06:59 - Odpowiedz

    Jest:”To właśnie popyt będzie dla nas głównym czynnikiem determinującym rozwój zasięgu tej usługi.”
    Powinno być:”To właśnie rozwój zasięgu tej usługi będzie dla nas głównym czynnikiem determinującym popyt.”

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile