Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Inne, Internet, LG, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Telewizja-Telewizory LG teraz z funkcją automatycznego przełączania na Filmmaker Mode™ podczas wyświetlania treści Prime Video

Telewizory LG teraz z funkcją automatycznego przełączania na Filmmaker Mode™ podczas wyświetlania treści Prime Video

Klienci serwisu Prime Video dzięki telewizorom LG mogą korzystać z pełni możliwości przygotowanych przez twórców filmów i seriali.

Od tego tygodnia firma LG wprowadza aktualizację funkcji, która umożliwi posiadaczom telewizorów LG UHD Smart 4K i 8K z 2020 i 2021 roku automatyczne wyświetlanie filmów i seriali z serwisu Prime Video z wykorzystaniem funkcji Filmmaker ModeTM. Pozwoli to użytkownikom wykorzystać cały potencjał wizualny przygotowanych dla nich treści.

Filmmaker Mode został opracowany przez UHD Alliance, czyli grupę podmiotów związanych z prezentowaniem materiałów w rozdzielczości Ultra HD. W gronie tym znaleźli się czołowi producenci elektroniki użytkowej, a także studia filmowe i telewizyjne, dystrybutorzy oraz firmy technologiczne, które dążą do tego, by widzowie doświadczali jak najlepszych wrażeń podczas oglądania. Filmmaker Mode został po raz pierwszy przedstawiony w 2019 roku, a rok później udostępniony w telewizorach LG. Jego celem jest zachowanie wizualnych koncepcji twórców i stworzenie w warunkach domowych efektów zbliżonych do tych, jakich doświadczyć można w sali kinowej.

Firmy LG i Amazon przeniosły teraz tę ideę na wyższy poziom, oferując treści serwisu Prime Video z sygnałem, który automatycznie uruchamia tryb Filmmaker Mode w modelach LG UHD 4K i 8K z systemem webOS 5.0 i webOS 6.0*. Funkcja wykrywania i regulacji ustawień zgodnie z Filmmaker Mode przez kompatybilne telewizory – bez konieczności ręcznej zmiany ustawień – jest pierwszym takim rozwiązaniem w branży. Wskazuje producentom, jak w przyszłości zapewnić użytkownikom lepsze wsparcie usług streamingowych bez konieczności wykonywania dodatkowych operacji.

Funkcje przetwarzania obrazu, takie jak wygładzanie ruchu i wyostrzanie obrazu, idealnie sprawdzają się w przypadku emitowanych treści, łącznie z transmisjami sportowymi i programami telewizyjnymi. Czasem mogą jednak sprawić, że filmy pełnometrażowe wyglądają zbyt płynnie – jakby były nadmiernie przetworzone. Filmmaker Mode automatycznie wyłącza wszelkie ustawienia przetwarzania obrazu, które powodują, iż filmy prezentują się nienaturalnie, przez co są wyświetlane w sposób niezgodny z wizją reżyserów. Tryb zachowuje oryginalne proporcje obrazu, kolory i liczbę klatek na sekundę, aby zapewnić bardziej autentyczne wrażenia. W połączeniu z najgłębszą czernią, wzmocnionym kontrastem i żywymi kolorami zaawansowanych telewizorów LG ich użytkownicy mogą cieszyć się wrażeniami odbioru niezrównanej głębi obrazu i realizmem bogatej ofety serwisu Prime Video. Dotyczy to również oryginalnych produkcji firmy Amazon, takich jak Wspaniała Pani Maisel, The Boys, Wojna o jutro, oraz – z niecierpliwością oczekiwanego – serialu Koło czasu, którego premiera odbędzie się już 19 listopada. Dostęp do aplikacji Prime Video zapewnia pilot LG Magic – za pomocą zaledwie jednego kliknięcia.

Telewizory LG UHD, łącznie ze niesamowitą wspaniałą serią produktów OLED, poza najwyższą jakością obrazu oferują również szereg innych funkcji, które jeszcze bardziej wzbogacają wrażenia widzów. Technologia Dolby Vision™ IQ zapewnia inteligentne dostosowanie ustawień do gatunku emitowanych treści oraz warunków oświetlenia w pomieszczeniu, dzięki czemu odbiór jest optymalny dla każdego filmu i warunków, w jakich jest prezentowany. Technologia Dolby Atmos® oferuje również przestrzenny dźwięk, który potrafi zachwycić widza niezależnie od tego, co właśnie ogląda.

Autor |2021-10-29T13:20:16+02:0029 października 2021 14:30|Kategorie: Android, Aplikacje, Inne, Internet, LG, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Telewizja|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile