Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Promocje, Telewizja-WebHop – 3 GB darmowego Internetu za oglądanie reklam od TVN

WebHop – 3 GB darmowego Internetu za oglądanie reklam od TVN

TVN uruchamia nową aplikację – WebHop, czyli możliwość bezpłatnego korzystania z Internetu mobilnego, w zamian za oglądanie reklam. Startująca dziś wersja testowa pozwala co najmniej 7,5 tys. użytkownikom na wykorzystanie do 100 MB transferu każdego dnia. Dzięki WebHop nie trzeba rozstawać się z Internetem i można być zawsze na bieżąco. W okresie testowym dostępna będzie tylko na telefonach z systemem Android.

WebHop
WebHop

WebHop pomoże każdemu, kto potrzebuje dodatkowego transferu poza swoim pakietem, czy przedpłaconym limitem – wystarczy zainstalować prostą i intuicyjną aplikację. Za jej pośrednictwem użytkownik otrzymuje w telefonie bezpłatny dostęp do Internetu, dzięki któremu może swobodnie korzystać ze wszystkich serwisów internetowych, komunikatorów oraz przeglądarek. W zamian, podczas korzystania z usługi, co jakiś czas wyświetlane są reklamy lub oferty sponsorów. Wersja testowa aplikacji umożliwia codziennie co najmniej 7,5 tys. użytkownikom wykorzystanie do 100 MB Internetu. Do ich grona można dołączyć każdego dnia, a miesięczny, maksymalny transfer to 3 GB.

WebHop
WebHop

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi, którzy stanowią dla nas istotną grupę odbiorców. Chcemy pomóc tym, dla których płatny transfer danych jest ograniczeniem. Dzięki naszej aplikacji mogą bezpłatnie korzystać z Internetu na prostych i przejrzystych zasadach – tłumaczy Maciej Maciejowski, członek Zarządu TVN.

Aplikacja dedykowana jest użytkownikom systemu T-Mobile oraz Play. Dane przesyłane za pośrednictwem aplikacji nie obciążają konta i nie zmniejszają pakietu dostępnego w ramach usługi operatora. Użytkownik może w każdej chwili sprawdzić jaka ilość MB pozostała mu do wykorzystania. O przekroczeniu dziennych limitów obowiązujących w czasie testu aplikacji zostanie dodatkowo poinformowany.

Administratorem aplikacji jest firma MOBEN

źródło: TVN

KanAutor |2017-12-07T10:16:24+02:007 grudnia 2017 10:16|Kategorie: Aplikacje, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Promocje, Telewizja|Tagi: , , , |3 komentarze

3 komentarze

  1. Lenka 7 grudnia 2017 w 09:46 - Odpowiedz

    To już było i nie wywołało jakiegoś szczególnego zamieszania w komórkach. Ale kto wie, z aplikacją 3GB

  2. Witja 7 grudnia 2017 w 13:09 - Odpowiedz

    Trzeba to sprawdzić

  3. damcio69 7 grudnia 2017 w 23:30 - Odpowiedz

    Ciekawe czy 3gb wystarczy na pobranie reklam

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.