Jesteś tutaj:-, Inne, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Oprogramowanie, Top7-INEA nie zwalnia tempa. Nowa promocja operatora i platforma TV HIWAY

INEA nie zwalnia tempa. Nowa promocja operatora i platforma TV HIWAY

INEA uruchamia nową platformę telewizyjną HIWAY oraz stawia na dwa najszybsze pakiety internetowe:1 Gb/s i 10 Gb/s w nowych, niższych cenach. To najważniejsze zmiany w nowej ofercie promocyjnej INEA dostępnej na sieci FTTH. Promocja obowiązuje od 11 lutego.

 

INEA zaczyna rok sporymi zmianami. Od dzisiaj w ramach nowej oferty promocyjnej dostępne będą u operatora tylko dwie prędkości Internetu – symetryczny światłowód o przepustowości 1 Gb/s za 69,90 zł oraz 10 Gb/s w cenie 199,90 zł brutto miesięcznie. W poprzedniej ofercie pakiety te kosztowały odpowiednio 109,90 zł i 399,90 zł.

 

Nowości pojawią się także w ofercie telewizyjnej. Klienci INEA mogą korzystać z nowej platformy telewizyjnej, wprowadzonej pod marką HIWAY. Nowy, kompaktowy dekoder 4K umożliwia m.in. dostęp do kanałów liniowych, aplikacji YouTube oraz bogatej biblioteki VOD. Co ważne, dekoder ma możliwość bezprzewodowego połączenia się z Internetem.Oznacza to, że urządzenie nie musi być podłączone kablem do źródła sygnału. Wystarczy szybkie Wi-Fi i kabel HDMI do telewizora. Klienci z pewnością docenią też możliwość tworzenia profili odbiorców dopasowanych do preferencji poszczególnych użytkowników. Telewizja HIWAY dostępna jest dla wszystkich osób znajdujących się w zasięgu sieci światłowodowej INEA. Operator zapowiada dalszy rozwój platformy, między innymi w zakresie aplikacji dostępnych na urządzeniu oraz możliwości korzystania z telewizji na urządzeniach mobilnych. Platforma została wprowadzona przy współpracy z firmą ADB.

 

Wraz z nową platformą zmieniły się także ceny pakietów telewizyjnych. Dwa podstawowe pakiety to wydatek odpowiednio 40 zł (105 kanałów) i 60 zł (160 kanałów). W obu dostępny będzie program FunBox nadawany w 4K. Warto też wspomnieć o premierze paczki tematycznej Movie Pack – idealnej dla fanów filmów oraz seriali. W jej skład wchodzą takie kanały, jak: AMC, Bolywood, Romance TV, CBS Action, Epic Drama.

 

Nie mam wątpliwości, że nasza oferta wyznacza nowy kierunek na rynku. Mam również nadzieję, że zostanie ona doceniona przez klientów. Naszą intencją jest oferowanie użytkownikom najwyższych możliwych parametrów w usłudze Internetu oraz dostarczenie im telewizyjnej rozrywki w najnowocześniejszym wymiarze – komentuje zmiany Michał Bartkowiak, Chief Operating Officer INEA.

 

Nowa promocja usług Internetu oraz telewizji dostępna jest we wszystkich kanałach sprzedaży INEA na obszarach nie objętych wymaganiami konkursów POPC w zakresie cen.Autor |2019-02-11T16:11:50+02:0011 lutego 2019 16:11|Kategorie: Aplikacje, Inne, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Oprogramowanie, Top7|Tagi: , , |3 komentarze

3 komentarze

  1. DragonRed 13 lutego 2019 w 21:25 - Odpowiedz

    Oni powinni zrobić swoją platformę filmów i nie tylko coś jak Netflix a z produkcjami w rozdzielczości 4k i 8k a wygrają rynek.Bo audycje oglądane przez TV za pomocą kablówki są tak skompresowane , że nawet 4k wygląda słabo.

  2. Kuratel 13 lutego 2019 w 22:02 - Odpowiedz

    No ciekawie ja nadal zostaję przy mobilnym Aero ale jeśli się zdecyduję na stacjonarny to będę o nich pamiętał

  3. dobraszka 16 lutego 2020 w 16:38 - Odpowiedz

    Jesli chodzi o mnie to jest to jedna z lepszych ofert. Dlatego szczerze polecam jesli ktoś jeszcze się nie zdecydował https://www.inea.pl/oferta/dla-ciebie/swiatlowod-i-telewizja

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.