Jesteś tutaj:-, Foto, Inne, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt-Yale prezentuje nową linię zestawów do monitoringu CCTV na targach IFA 2022

Yale prezentuje nową linię zestawów do monitoringu CCTV na targach IFA 2022

Yale rozszerza swoją ofertę inteligentnych kamer o nowe zestawy do monitoringu CCTV, które zapewnią konsumentom większe bezpieczeństwo i wygodę

Firma Yale zapowiedziała właśnie nową kolekcję przystępnych cenowo zestawów CCTV, aby zapewnić konsumentom stałą ochronę domu, niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Nowe zestawy mogą być używane w połączeniu z całą gamą inteligentnych kamer i alarmów Yale, aby pomóc konsumentom stworzyć własny system zabezpieczeń domu, zaprojektowany tak, aby odpowiadał ich indywidualnym potrzebom.

 

„Jako światowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa z ponad 182-letnim doświadczeniem, zestawy CCTV są jednym z naszych najnowszych produktów. Z każdym nowym produktem poszerzamy możliwości naszych konsumentów, aby stworzyć pełny, indywidualny system zabezpieczeń domu, który daje pewność i spokój podczas codziennych zajęć.” – mówi Thomas Moser, Vice Prezes Yale & Smart Residential EMEIA.

 

Снимок экрана 2022 09 20 в 13.40.02

 

Oferta zestawów do monitoringu CCTV firmy Yale

Zestaw Smart Home CCTV, zestaw XL CCTV i CCTV Accessory Camera oferują rozdzielczość full HD 1080 i możliwość dowolnego konfigurowania, dzięki czemu konsumenci mogą dostosować je do określonych obszarów, które chcą monitorować.

Kamery CCTV zawierają również rejestrator DVR, który oferuje do 1TB pamięci, aby zapewnić nieprzerwane nagrywanie. Ten czterokanałowy rejestrator pozwala konsumentom na podłączenie dodatkowych kamer Yale, aby lepiej monitorować dom i jego otoczenie. Ponadto, w przypadku wykrycia ruchu, bezpośrednio na telefon konsumenta zostanie wysłane powiadomienie. Produktami można sterować za pomocą aplikacji mobilnej Yale View, która daje możliwość transmisji na żywo, zapewniając pełen spokój ducha.

Urządzenia są odporne na warunki atmosferyczne i umożliwiają widzenie w nocy z odległości 20 m, dając pełną widoczność przez całą dobę, nawet w złych warunkach pogodowych.

Zestawy CCTV firmy Yale są idealne dla domów lub obszarów miejskich. Transmisja na żywo z kamer łączy się z aplikacją Yale View, można więc oglądać obraz na żywo oraz otrzymywać aktualizacje bezpośrednio na telefon, bez dodatkowych kosztów. Oprócz transmisji na żywo funkcja inteligentnego wyszukiwania umożliwia konsumentom przeszukiwanie nagrań, co oznacza, że ​​mogą wyszukiwać i znajdować dokładne godziny i zdarzenia w przechowywanym materiale, bez względu na to, ile czasu minęło.

Zestawy CCTV można umieścić na podjazdach, aby chronić samochody, przy wejściach do domu, aby uniknąć wizyt niepożądanych gości, a nawet w ogrodzie, aby mieć na oku budynki zewnętrzne lub ukochane zwierzaki przebywające na zewnątrz.

Kamery mają też funkcje wykrywania ruchu, które potrafią odróżnić, czy wykryty ruch spowodował człowiek, czy pojazd. Po otrzymaniu powiadomienia o wykrytym ruchu przed domem możemy łatwo sprawdzić, czy ruch pochodzi od osoby znajomej, czy obcej, za pomocą naszego rejestratora.

 

Снимок экрана 2022 09 20 в 13.40.13

 

Integracja produktów dla stworzenia kompletnego ekosystemu bezpieczeństwa

Zestawy Yale Smart Home CCTV są idealnym uzupełnieniem inteligentnych alarmów domowych Yale oraz kamer wewnętrznych i zewnętrznych, co pozwala na dostosowanie Twojego systemu bezpieczeństwa do konkretnych potrzeb i stylu życia. Zaprojektowane do ochrony Twojego domu kamery, takie jak wewnętrzna kamera obrotowa Wi-Fi – Pan & Tilt, wewnętrzna kamera Wi-Fi – Full HD, zewnętrzna kamera Pro Wi-Fi – 4MP oraz kamera na drzwi frontowe Wi-Fi – Light & Siren, spełniają wszystkie potrzeby w zakresie bezpieczeństwa i mogą być sterowane za pomocą jednej, prostej w obsłudze aplikacji Yale View.

Integracja między inteligentnymi alarmami domowymi Yale (SR i Sync) a gamą inteligentnych kamer Yale pomoże uzupełnić każdy ekosystem inteligentnych zabezpieczeń domu. Dzięki większej interoperacyjności między produktami, za pomocą zamka Linus® Smart Lock możesz odryglować drzwi, wyłączyć inteligentny alarm Yale i automatycznie przełączyć kamerę Pan & Tilt w tryb prywatny. Możesz cieszyć się pełną prywatnością w domu bez konieczności pamiętania o wyłączeniu kamery po powrocie.

 

Dlaczego konsumenci powinni wybrać system monitoringu CCTV

Zgodnie z badaniem konsumenckim Yale dotyczącym tego, co ludzie cenią najbardziej w domowych systemach CCTV, doskonała jakość obrazu i łatwa konfiguracja to dwie najważniejsze funkcje, na które konsumenci zwracają uwagę przed zakupem. Zestawy CCTV firmy Yale oferują konsumentom świetną jakość obrazu i są łatwe w instalacji dzięki przejrzystej instrukcji i materiałom wideo dostępnym online.

Z uwagi na rosnące zapotrzebowanie na produkty do zabezpieczenia domu, systemy CCTV odgrywają znaczącą rolę w wykryciu potencjalnego incydentu. Dzięki wyraźnemu i precyzyjnemu nagraniu wideo, technologii wykrywania ruchu i możliwości oglądania incydentu na żywo, podejrzany zostanie łatwo zidentyfikowany.

 

„Nasz zaufany system przewodowy oferuje niezawodny sygnał i wysoką jakość wideo bez miesięcznych opłat. CCTV to inteligentna i bezpieczna inwestycja. Od produktów Yale użytkownicy mogą oczekiwać najlepszej ochrony domu’’ – dodaje Thomas Moser.Autor |2022-09-20T13:46:24+02:0020 września 2022 14:00|Kategorie: Bezpieczeństwo, Foto, Inne, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.