Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Apple, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Na wyciągnięciu ręki – kanały WhatsApp dostępne globalnie

Na wyciągnięciu ręki – kanały WhatsApp dostępne globalnie

WhatsApp uruchamia „Kanały” w ponad 150 krajach. Zapewnia też prywatność otrzymywania ważnych aktualizacji. Od teraz, użytkownicy mogą obserwować tysiące organizacji, drużyn sportowych, artystów i świadomych przywódców, bezpośrednio w WhatsApp.

 

Celem Kanałów jest zaprojektowanie usługi transmisji z możliwie największą ochroną prywatności. Kanały są oddzielone od czatów, a osoby, które zaczniesz obserwować, nie są widoczne dla innych obserwatorów. Dbamy o ochronę danych osobowych zarówno administratorów, jak i obserwatorów.

 

Rozszerzając Kanały na kolejne kraje, firma wprowadza następujące aktualizacje:

  • Rozbudowany katalog – znajdziesz w nim kanały warte obserwowania, które są automatycznie filtrowane na podstawie Twojego kraju. Na podstawie liczby obserwatorów możesz też przeglądać kanały, które są nowe, najbardziej aktywne i popularne.
  • Reakcje – możesz wyrazić opinię za pomocą ikon emoji oraz zobaczyć liczbę wszystkich reakcji. Twoja reakcja nie będzie widoczna dla obserwatorów.
  • Edytowanie – wkrótce administratorzy będą mogli przez maksymalnie 30 dni wprowadzać zmiany w swoich Aktualizacjach, po czym automatycznie będą one usuwane z serwerów.
  • Przekazywanie dalej – za każdym razem, gdy prześlesz aktualizację do czatów lub grup, będzie ona zawierała link do kanału, w którym użytkownicy uzyskają więcej informacji.

 

376266519 1793472997740563 3683781920467767174 n

Zdjęcie: whatsapp.com

 

Firma będzie dodawała kolejne funkcje i rozszerzała Kanały na podstawie opinii użytkowników. W kolejnych miesiącach umożliwi tworzenie kanałów wszystkim użytkownikom.

 

Autor |2023-09-19T11:59:58+02:0019 września 2023 13:00|Kategorie: Android, Aplikacje, Apple, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.