Jesteś tutaj:-, Finanse, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Płatności, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia-Zaczekaj i Zaoszczędź – sposób na tańsze przejazdy dla elastycznych pasażerów

Zaczekaj i Zaoszczędź – sposób na tańsze przejazdy dla elastycznych pasażerów

Jeżeli Ci się nie spieszy, ale chcesz dojechać na miejsce wygodnie i bezpiecznie wypróbuj nową funkcję „Zaczekaj i Zaoszczędź”. Dzięki niej zapłacisz mniej za swój przejazd, jeżeli tylko możesz zaczekać na kierowcę trochę dłużej niż zwykle.

 

Na czym polega funkcja Zaczekaj i Zaoszczędź?

Zaczekaj i Zaoszczędź to nowa funkcja dostępna w aplikacji Bolt, która pozwala pasażerom zaoszczędzić na przejazdach, jeżeli mogą zaczekać dłużej na odbiór przez kierowcę.

To idealne rozwiązanie, kiedy się nie spieszysz, chcesz jeździć z Bolt za mniej lub jesteś generalnie wyluzowaną osobą.

 

Kiedy mogę skorzystać z opcji Zaczekaj i Zaoszczędź?

Nowa funkcja jest dostępna w czasie zwiększonego popytu, kiedy kierowcy otrzymują bardzo dużo zleceń na przejazdy i ceny za kurs są wyższe.

Zamiast płacić więcej lub zaglądać co chwilę do apki, by sprawdzić czy ceny już spadły, funkcja Zaczekaj i Zaoszczędź pozwala Ci zamawiać tańsze przejazdy z dłuższym czasem oczekiwania.

 

Ile mogę zaoszczędzić?

 

Podczas naszych pierwszych 31 tys. przejazdów typu Zaczekaj i Zaoszczędź nasi pasażerowie zaoszczędzili średnio 40% na przejeździe, a czas oczekiwania na kierowcę wynosił średnio 20 minut.

 

Skorzystaj z funkcji Zaczekaj i Zaoszczędź w tych sytuacjach, gdy zegar nie tyka złowieszczo, a możesz zyskać przejazd nawet za połowę ceny obowiązującej w czasie zwiększonego popytu.

 

Jak zamówić przejazd Zaczekaj i Zaoszczędź

  • Wejdź do aplikacji Bolt w czasie zwiększonego popytu.
  • Wpisz adres miejsca docelowego.
  • Wybierz kategorię Bolt i kliknij w nią, aby rozwinąć listę opcji.
  • Wybierz opcję Zaczekaj i Zaoszczędź.
  • Potwierdź przejazd.
  • Poczekaj na powiadomienie z czasem przyjazdu kierowcy.

 

Funkcja Zaczekaj i Zaoszczędź jest dostępna tylko w czasie zwiększonego popytu. Wtedy właśnie w kategorii przejazdów Bolt wyświetlą Ci się dwie opcje cenowe – jedna ze aktualną ceną za przejazd z odbiorem w kilka minut i druga, tańsza z dłuższym czasem oczekiwania w opcji Zaczekaj i Zaoszczędź.

Wybierając przejazd typu Zaczekaj i Zaoszczędź a aplikacji zobaczysz maksymalny czas odbioru. Warto jednak być gotowym do drogi, bo kierowca może przyjechać po Ciebie wcześniej. Jak dotąd czas przyjazdu kierowcy był szybszy o średnio 6 minut.

Upewnij się, że masz włączone powiadomienia z aplikacji w telefonie, aby nie musieć co chwilę sprawdzać, czy kierowca jest już na miejscu.

 

Untitled

 

Co jeżeli muszę jednak ruszyć w drogę wcześniej?

Jeżeli zmienią Ci się plany lub uznasz, że czas oczekiwania jest jednak za długi, możesz kliknąć przycisk „Spieszy mi się”, aby zamówić zwykły przejazd Bolt z odbiorem w kilka minut, jak zwykle.Autor |2023-03-09T09:49:06+02:009 marca 2023 10:00|Kategorie: Aplikacje, Finanse, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Płatności, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.