Jesteś tutaj:-, Bezpieczeństwo, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Rynek, Wydarzenia-Jeszcze prostsza aktualizacja dokumentu tożsamości w Banku Millennium – nowości w bankowości elektronicznej

Jeszcze prostsza aktualizacja dokumentu tożsamości w Banku Millennium – nowości w bankowości elektronicznej

Klienci Banku Millennium, posługujący się polskimi dowodami osobistymi, jeszcze wygodniej zaktualizują swój dokument tożsamości. Bank wprowadził w bankowości elektronicznej (w aplikacji mobilnej i serwisie internetowym Millenet) nowy, jeszcze prostszy formularz aktualizacji, dostępny od razu po zalogowaniu do serwisu.

W trosce o jakość wprowadzanych danych, system bankowy komunikuje się bezpośrednio z systemami administracji publicznej i dane nowego dowodu osobistego sprawdzane automatycznie. Dzięki temu zarówno klient, jak i bank mają pewność, że zostały wprowadzone prawidłowo.

Bank przypomni klientowi o zbliżającym się terminie wygaśnięcia ważności dokumentu już na 60 dni przed upływem terminu ważności dokumentu, będzie więc czas na wymianę dowodu i aktualizację danych. Informacja pojawi się po zalogowaniu do serwisu.  Wniosek o nowy dowód klient może również złożyć online, poprzez Profil Zaufany, za pośrednictwem Millenetu. A jeżeli posiada już nowy dokument, dzięki formularzowi dostępnemu od razu po zalogowaniu, widząc powiadomienie banku będzie mógł od razu zaktualizować dane, bez konieczności poszukiwania tej funkcji w serwisie.

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile