Jesteś tutaj:-, Raporty i prezentacje, Rynek, Targi i konferencje, Wydarzenia-Dyrektor generalny OPPO Tony Chen na wirtualnym wydarzeniu IFA 2020

Dyrektor generalny OPPO Tony Chen na wirtualnym wydarzeniu IFA 2020

W czwartek, 3 września, założyciel i dyrektor generalny OPPO Tony Chen, wziął udział w specjalnej, wirtualnej edycji IFA 2020 w Berlinie i wygłosił przemówienie podczas sesji informacyjnej Qualcomm, która odbyła się w charakterze wideokonferencji online. W swojej mowie Tony Chen przybliżył historię współpracy firmy OPPO i Qualcomm oraz podkreślił, że obie strony będą nadal współpracować i promować globalne wdrożenie produktów 5G.

OPPO i Qualcomm cieszą się bardzo długą, bliską i pełną zaufania współpracą

– zauważył Tony Chen

Pracowaliśmy razem nad rozwojem smartfonów, jak również w innych obszarach technologicznych. W tym roku wprowadziliśmy kilka smartfonów i produktów 5G CPE wyposażonych w platformę mobilną Qualcomm Snapdragon w Europie i na innych rynkach międzynarodowych, oferując konsumentom większy wybór produktów 5G i doświadczeń z nich płynących. W przyszłości OPPO będzie nadal współpracować z Qualcomm w celu promowania komercyjnego wykorzystania produktów 5G na dużą skalę, na całym świecie„.
Tony Chen, Dyrektor Generalny OPPO

OPPO planuje wzmocnić partnerstwo strategiczne z Qualcomm w celu przyspieszenia globalnego przyjęcia 5G

W trakcie przechodzenia z 3G na 4G, OPPO i Qualcomm rozwinęły silne partnerstwo pracując nad smartfonami, z powodzeniem tworząc wiele produktów, które pokochali użytkownicy na całym świecie. Kontynuowali oni także rozszerzanie swoich rynków międzynarodowych, oferując najlepsze produkty, usługi i doświadczenia użytkownikom w różnych krajach i regionach.

W 2018 roku, wraz z uruchomieniem 5G, OPPO było pierwszą firmą, która dołączyła do „5G Pioneer Initiative” firmy Qualcomm. W maju 2018 r. OPPO i Qualcomm z powodzeniem przeprowadziły demonstrację pierwszej na świecie rozmowy wideo 5G przy użyciu technologii światła strukturalnego 3D. Właśnie to zdarzenie pokazało znaczenie eksploracji 5G.

W lutym 2019 roku OPPO nawiązało współpracę z Qualcomm podczas MWC 2019, aby przeprowadzić pierwszą na świecie transmisję wideo na żywo ze smartfonem Weibo 5G przy użyciu rzeczywistej sieci 5G, dzięki czemu wysoce niezawodna, szybka i niska latencja komunikacji 5G stała się rzeczywistością. W kwietniu 2019 roku OPPO oficjalnie uruchomiło w Europie wersję Reno 5G wyposażoną w platformę mobilną Qualcomm Snapdragon 855, w związku z tym jest to pierwszy w Europie komercyjny telefon komórkowy 5G. OPPO sukcesywnie wprowadzało na rynek kilka telefonów komórkowych 5G z serii Find X i Reno wyposażonych w platformę mobilną Snapdragon firmy Qualcomm, zapewniając użytkownikom na całym świecie najwyższą jakość 5G, w tym wideo, fotografię i gry.

W 2020 roku partnerstwo między OPPO i Qualcomm rozszerzyło się o produkty CPE i inteligentne zegarki. Partnerzy wprowadzili również szereg inteligentnych produktów wyposażonych w chipy Qualcomm Snapdragon.

 

Więcej niż tylko innowacje; OPPO współpracuje z partnerami w celu zbudowania nowego, inteligentnego ekosystemu łączności

W swoim przemówieniu Tony Chen podkreślił, że „5G to kluczowy kierunek rozwoju na drodze OPPO do innowacji”. Jako pionier i promotor 5G, OPPO ma świetną bazę technologiczną i przewagę w branży dzięki przyszłościowej strategii technicznej i inwestycjom w badania i rozwój w zakresie standardów komunikacji 5G, patentów branżowych, produktów i odkrywania nowych zastosowań 5G. OPPO będzie nadal utrzymywać bliskie relacje z globalnymi partnerami branżowymi, przyspieszać wdrażanie produktów 5G na całym świecie i nadal promować rozwój standardów, technologii i aplikacji 5G.

OPPO przesłało do 3GPP już ponad 3000 propozycji związanych ze standardami, co czyni go jednym z najbardziej wpływowych producentów smartfonów uczestniczących w formułowaniu standardów 5G. Od czerwca 2020 r. OPPO złożyło ponad 3100 rodzin globalnych zgłoszeń patentowych i zgłosiło do ETSI ponad 1000 rodzin patentów w standardzie 5G.

OPPO wprowadziło na rynek telefony komórkowe 5G, w tym serie Find X2 i Reno4 w różnych przedziałach cenowych, aby sprostać zróżnicowanym potrzebom użytkowników na całym świecie w zakresie produktów 5G. Ponadto OPPO będzie wykorzystywać smartfony w połączeniu z wiedzą w zakresie integracji technologii 5G, AR / VR i IoT, aby aktywnie badać więcej aplikacji produktów 5G, takich jak VR / AR i gry w chmurze 5G, oraz wprowadzać inteligentne produkty, takie jak 5G CPE i OPPO Watch. OPPO zapewni konsumentom całkowicie zintegrowane doświadczenie technologiczne.

Aby dalej promować globalną komercjalizację i wdrażanie 5G, łącznie 74 operatorów na całym świecie współpracuje obecnie z OPPO w ramach projektu „OPPO 5G Landing” dotyczącego technologii, produktów i rynków 5G. Współpraca ta zapewni najlepsze doświadczenia 5G na całym świecie konsumentów.

Wraz z nadejściem ery inteligentnej łączności, OPPO będzie nadal zwiększać inwestycje w najnowocześniejsze technologie, w tym 5G, AI, AR i duże zbiory danych. Kierując się zasadą „Benfen” jako podstawową wartością, firma zawsze będzie przestrzegać zasad i norm rynku światowego w rozwijaniu globalnego biznesu. Ponadto aby osiągnąć korzyści dla wszystkich, OPPO będzie współpracować z globalnymi partnerami branżowymi z otwartym umysłem w zakresie innowacji w technologii mobilnej 5G. W ten sposób OPPO i jej partnerzy dążą do zapewnienia użytkownikom szybkiego, wygodnego i ekscytującego doświadczenia technologicznego i będą współpracować w celu zbudowania nowego ekosystemu inteligentnej łączności.

Autor |2020-09-04T09:27:10+02:004 września 2020 09:27|Kategorie: Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Targi i konferencje, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile