Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Płatności, Rynek, Wydarzenia-SkyCash umożliwi płatności mobilne za parkowanie w Katowicach

SkyCash umożliwi płatności mobilne za parkowanie w Katowicach

Już od września mieszkańcy Katowic będą mogli opłacić postój w strefie płatnego parkowania za pomocą aplikacji SkyCash. Stolica Śląska dołącza do ponad 80 miast, w których usługa jest już dostępna.

Aplikacja SkyCash daje użytkownikom kilka opcji płatności za parking: parkowanie na czas, na określoną kwotę lub za pomocą funkcji START-STOP. Dzięki temu, użytkownik ma pełną kontrolę nad kosztami oraz czasem, który chce przeznaczyć na parkowanie. Możliwość opłacenia parkingu bezpośrednio w aplikacji sprawia również, że kierowca nie musi korzystać z parkometru, jeśli chce przedłużyć postój lub zakończyć go wcześniej.

Katowice są ostatnim z największych miast w Polsce, w którym za postój w strefie płatnego parkowania nie można było dotychczas płacić za pomocą aplikacji mobilnej. Rozwiązanie może być dużym ułatwieniem dla mieszkańców Katowic.

 

Miło nam powitać Katowice w gronie miast, w których postój w strefie płatnego parkowania można szybko i bezpiecznie opłacić w aplikacji SkyCash. Uruchomienie usługi mobiParking w stolicy Śląska to duży krok zarówno dla nas, jak i mieszkańców miasta. Jesteśmy przekonani, że tak wygodne rozwiązanie, jakim są płatności mobilne za parking, zagości w Katowicach na stałe i znajdzie wielu zwolennikówkomentuje Jarosław Mazek, Prezes Zarządu SkyCash Poland S.A.

 

Jak skorzystać z płatności SkyCash?

Aby móc dokonywać szybkich i bezpiecznych płatności za parkowanie w Katowicach, należy zacząć od zainstalowania aplikacji SkyCash na swoim urządzeniu mobilnym. Aplikację pobrać można z zaufanych źródeł: Google Play, AppStore, AppGallery lub na stronie skycash.com. Rejestracja wymaga jedynie podania podstawowych danych użytkownika, takich jak numer telefonu czy adres e-mail. Następny krok to dodanie pojazdu do usługi mobiParking, czyli wpisanie jego nazwy i numeru rejestracyjnego. Po zainstalowaniu aplikacji na swoim telefonie oraz zasileniu Portmonetki SkyCash czy dodaniu karty płatniczej:

  • znajdź dogodne miejsce parkingowe,
  • oznacz swoje auto naklejką lub kartką „mobiParking”,
  • otwórz aplikację SkyCash i wejdź w kafelek „mobiParking”,
  • wybierz miasto, w którym parkujesz oraz strefę, w której się znajdujesz,
  • zaznacz metodę rozliczenia (START-STOP, na czas lub za kwotę), źródło płatności i kliknij przycisk „Rozpocznij parkowanie”.

Strefa płatnego parkowania w Katowicach podzielona jest obecnie na dwie podstrefy: „Śródmieście” oraz „Ceglana – Wita Stwosza”. W pierwszej z nich za postój do godziny zapłacimy 2,00 zł, za drugą rozpoczętą godzinę postoju 2,40 zł, za trzecią – 2,80 zł, a za każdą kolejną 2,00 zł. Natomiast w podstrefie „Ceglana – Wita Stwosza” za postój do godziny kosztować będzie 3,00 zł, druga rozpoczęta godzina postoju 3,60 zł, trzecia – 4,20 zł, a każda kolejna 3,00 zł.

 

W imię koncepcji Smart City

SkyCash to nie tylko szybkie i wygodne opłacanie postoju w strefach płatnego parkowania, lecz także m.in. możliwość płatności automatycznych na autostradach A4 Katowice – Kraków oraz AmberOne Autostradzie A1 czy też zakupu biletów komunikacji miejskiej w ponad 100 miastach w Polsce. Spółka stworzyła ekosystem pozwalający miastom na integrację transportu miejskiego oraz kolejowego, taksówkowego, jak również innych form transportu pasażerów w obszarach miejskich i podmiejskich. Z usług SkyCash korzystają największe polskie miasta, wśród nich znajdują się: Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Łódź, Poznań, Szczecin oraz Białystok. Aplikacja posiada ponad 3 mln zarejestrowanych użytkowników.

Autor |2020-08-27T09:53:20+02:0027 sierpnia 2020 09:53|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Płatności, Rynek, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile