Jesteś tutaj:-, Nawigacja, Newsy-Usługa TomTom On-Street Parking dla Warszawy i Łodzi

Usługa TomTom On-Street Parking dla Warszawy i Łodzi

TomTom On-Street Parking jest przełomową usługą dla kierowców, która ułatwia poszukiwanie miejsca parkingowego. Od teraz jest ona dostępna dla stu miast Europy, w tym także Warszawy i Łodzi. Usługa dostarcza kierowcom prawdopodobieństwo znalezienia miejsca parkingowego na ulicy, a także informacje o średnim czasie poszukiwania.

TomTom On-Street Parking wskazuje miejsca parkingowe w miastach oraz lokalizacje, w których są one bezpłatne. Zapewnia to wyraźną przewagę nad innymi usługami, które wyszukują płatne miejsca parkingowe, dostarczając wąski, nieprecyzyjny pogląd i tym samym ograniczając wyniki do określonych obszarów geograficznych i dróg. Lepiej zlokalizowane, dostępne miejsca parkingowe często nie są wobec tego uwzględniane.

Usługa TomTom On-Street Parking uzupełnia istniejący serwis informacyjny Off-Street Parking. Jest on oferowany klientom OEM i Enterprise, a także za pośrednictwem interfejsu programowania aplikacji (API) w portalu TomTom Developer Portal.

„TomTom On-Street Parking pomaga kierowcom zachować spokój i zminimalizować stresujące chwile związane z parkowaniem, a także oszczędzić czas i pieniądze” – mówi Ralf-Peter Schäfer, VP Traffic and Travel w TomTom. „Uwzględniając w usłudze 100 najważniejszych europejskich miast, pomagamy poprawić ich mobilność”.

Od czasu premiery, usługa TomTom On-Street Parking została wyróżniona nagrodą Automotive Innovation Award na AIA w lutym 2017 r., a także nagrodą TechXLR8 za innowację w usługach mobilnych na London Tech Week w czerwcu 2017 r.

źródło:  TomTom

 Autor |2018-02-09T07:06:28+02:009 lutego 2018 07:06|Kategorie: Inne, Nawigacja, Newsy|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.